BC Benešov – VŠ Praha 80:72
Úvod zápasu patřil hostujícím hráčkám, domácí se však držely v závěsu a to hlavně díky úspěšné střelbě za tři body. Ve druhé čtvrtině Benešačky zlepšily obranu a rázem o poločase vedly 40:35. To však netrvalo dlouho, Pražanky hned v úvodu druhého poločasu třemi trojkami v rychlém sledu otočily průběh zápasu. Tento nástup však domácí hráčky zachytily a až dokonce se oba soupeřky přetahovaly o každý bod. Ještě minutu před koncem byl stav 74:72 pro domácí děvčata, která koncovku zápasu zvládla lépe a také díky bodům z trestných hodů navýšila své vedení na konečných 80:72.

Body Benešova: Škvorová 16 (1), Hřebíková 15, Kratochvílová 14, Karmazínová 13 (3), Mazurová 12, Richtrová 6 (2), J. Němcová 4. Trestné hody: 24/18. Fauly: 19:25. Čtvrtiny: 22:24, 18:11, 20:21, 20:16.

BC Benešov – BK Strakonice B 61:60
Po vydřeném vítězství následoval pro Benešov další těžký zápas, a to proti rezervě Strakonic. Hostující hráčky dorazily ve velmi silné sestavě s řadou děvčat, která mají zkušenosti z nejvyšší soutěže ŽBL. Na začátku zápasu se Benešačkám podařilo soupeřky trochu zaskočit, a to zejména v útoku, když za první čtvrtinu nastřílely 29 bodů. Ale hned ve druhé části se strakonickým děvčatům podařilo zastavit začínající trhák Benešova a snížit na poločasových 43:40. Druhý poločas byl opakem prvního, na obou stranách dominovaly obrany a moc hezkých basketbalových akcí k vidění nebylo. O to větší však bylo nasazení obou týmů, kdy se oba snažily zlomit výsledek ve svůj prospěch. O vítězi rozhodl až samotný závěr utkání, který i přes několik ztrát, zvládly lépe domácí hráčky, zvítězily nejtěsnějším možným rozdílem a připsaly si tak čtvrté vítězství v druhé nejvyšší soutěži.
Body Benešova: Karmazínová 14, Kratochvílová 14, Hřebíková 13, J. Němcová 6, Škvorová 6, Mazurová 4, Richtrová 4. Trestné hody: 23/14. Fauly: 19:20. Čtvrtiny: 29:20, 14:20, 8:11, 10:9.

Střední Čechy/ Mužstva BC Benešov bojovala o body ve svých soutěžích

Krajský přebor mužů I.
Rezerva Benešova odehrála zápas v Brandýse nad Labem a Mělníku.

Brandýs n. L. – Benešov B 71:84
Nepovedený začátek (0:14) zapříčinil, že benešovští hráči zpočátku tahali za kratší konec zápasu. Díky zlepšenému stabilnímu a bojovnému výkonu ale postupně ukrajovali z náskoku domácích. Nakonec Benešovští zápas otočili na svoji stranu i přes několik nepřesností rozhodčích.

Body Benešova: Novák 22, Kubín 15, Růžička 10 (1), Khek 10 (2), Březina 8, Beneš 7 (1), Kokta 6, Danda 2, Klavrza 4. Čtvrtiny: 25:15, 13:19, 12:18, 32:21.

BK Mělník – BC Benešov B 78:72
Do zápasu vstoupili benešovští hráči velmi sebevědomě a hned od začátku dokazovali, proč jsou prozatím bez prohry na čele tabulky. Domácí však velmi dobrou střelbou především Jakeše (21), Rajnocha (21) a Onderky (19 bodů) nedovolili hostům větší bodový rozdíl. Po velmi špatné obraně a střelbě trestných hodů utrpělo benešovské mužstvo první porážku sezóny.

Body Benešova: Březina 23, Kubín 12, Khek 10 (2), Růžička 7 (1), Novák 7 (1), Klavrza 5 (1), Beneš 4, Danda 2, Kokta 2. Čtvrtiny: 17:17, 14:15, 21:26, 25:15.

Liga mladších dorostenek
Benešovská děvčata odehrála ligové zápasy proti béčku Sparty Praha a rezervě Nuslí.

BC Benešov – BA Sparta B 44:36
I přesto, že nastupovaly Benešačky oslabeny o čtyři hráčky, vypracovaly si v úvodních minutách desetibodový náskok. Ale hra neodpovídala jejich představám. Velký počet ztrát, malá bojovnost, neúspěšná střelba, nahrála soupeřkám, které stáhly náskok Benešova ve 33. minutě až na rozdíl dvou bodů. V závěru se domácí děvčata po důrazné domluvě trenérek vzpamatovala a dokázala zvítězit. Velmi dobře zahrála Strnadová, která odehrála celé utkání skoro bez střídání.
Body Benešova: Strnadová 18, Maršíková 8, Ptáčková 6, Remešová 4, Vosátková 4, Koretzová 2, Gomolová 2. Čtvrtiny: 14:4, 9:9, 8:11, 13:12.

BC Benešov – Sokol Nusle B 60:42
Béčko Nuslí, které hraje ve spodní části tabulky, přijelo pouze s šesti hráčkami. Benešačky si celkem rychle vypracovaly náskok, který si díky své bojovné hře udržovaly po celé utkání. Sice se opět nedokázaly vyvarovat chyb, ale i tak dokázaly zvítězit rozdílem osmnácti bodů. Velmi dobře zahrála Richterová, autorka 23 bodů.
Body Benešova: Richterová 23, Strnadová 15, Komárková 6, Vosátková 6, Míková 4, Maršíková 2, Remešová 2, Kylarová 2. Čtvrtiny: 14:7, 16:8, 12:9, 18:18.

Muži U 20

BC Benešov – Karlovy Vary 84:89

Body Benešova: Kratochvíl 30 (4), Vondráček 18 (1), Masár 12, Vorel 12, Burian 10, Zoul 2. Trestné hody: 17:6. Fauly: 18:15. Čtvrtiny: 20:11, 21:21, 21:25, 22:32.