V nejvyšší okresní soutěži si céčko Benešova udržuje čistý štít a Pyšely pro něj byly pamlskem. I druhé Louňovice a třetí Votice neměly větší problémy a dobře si zatrénovaly. Zajímavostí je, že z hráčů, kteří mají odehráno více jak 50 procent, již každý alespoň jednou prohrál. Jedinou porážku mají Krejčí z céčka Benešova a Trmal ze Sázavy.

Dvojce vévodí čerčanské béčko, které si v pohodě poradilo s rezervou Týnce, souboj o druhé místo vyzněl pro votické béčko a tak lídr tabulky má náskok již tři body.

Ve velmi vyrovnané trojce napodobuje déčko Benešova svoje céčko a prochází soutěží bez poskvrny. Další týmy jsou za sebou naskládány a čtvrtý od devátého dělí pouhé tři body.

Ve čtyřce skončil šlágr kola pro béčko Krusičan, když si poměrně snadno poradilo s Nesvačily, třetí Smilkov překvapivě doma padl s céčkem Divišova, pro které to byla první výhra.

V nejnižší soutěži vede teplýšovické béčko.

Okresní přebor 1

Mrač – Votice 4:14, Dlouhá 2, Jíša, V. Škvor – Dvořáková 4, Brejla 2, I. Januš 2, Smejkalová 2, 2 x čtyřhra, 2 x skreč.

Divišov – Petroupim 13:5, Bošinová 4, Růžička 3, Nožka 3, Bělina 2, čtyřhra – Škvor D. 2, Pohunek, Šturc, čtyřhra.

Týnec – Ostředek 7:11, Kašpárek 2, Balata 2, Kastner 2, čtyřhra – Janata 4, Menz 4, R. Žydyk, M. Vosátka, čtyřhra.

Louňovice – Olbramovice 15:3, Hazmuka 4, Štěpánek 4, Škopková 3, Jíša 3, čtyřhra – Chudlářský, Pekárek, čtyřhra.

Pyšely - Benešov C 2:16, Chrt, čtyřhra – Krejčí 4, Šostý 4, Zvolský 4, Mohr 3, čtyřhra.

Dohrávka: Petroupim – Pyšely 13:5, D. Škvor 4, Pohunek 4, Štuc 2, Klatovský 2, čtyřhra – Chrt 2, Černý 2, čtyřhra.

1.   Benešov C                                   7 7 0    0          87:39   21

2.   Louňovice                                    7 6 0    1          82:44   19

3.   Votice                                          7 6 0    1          80:46   19

4.   Sázava                                        6 5 0    1          74:34   16

5.   Petroupim                                    8 4 0    4          73:71   16

6.   Ostředek                                     7 4 0    3          65:61   15

7.   Divišov                                        7 3 1    3          70:56   14

8.   Týnec                                           7 2 0    5          62:64   11

9.   Neveklov                                       6 2 1    3          51:57   11

10. Mrač                                             8 1 0    7          39:10510

11. Pyšely                                           7 1 0    6          41:85     9

12. Olbramovice                                  7 0 0    7          32:94     7

Okresní přebor 2

Votice B – Netvořice 12:6, F. Januš 4, Babický 4, Písařík 2, 2 x čtyřhra – Z. Ošmera 2, J. Ošmera 2, Mir. Čipera, Bron.

Týnec B – Čerčany B 4:14, T. Pospíšil, J. Pospíšil, Šípek, Cvaniga – Šrámek 4, J. Matoušek 3, Kučera 3, Tomašovič 2, 2 x čtyřhra.

Louňovice B – Kamenný Přívoz 9:9, Tichá 4, Kakos 2, Bébr 2, čtyřhra – Jirka ml. 2, Hejzlar 2, 5 x skreč.

Krusičany – Teplýšovice 9:9, Chocholoušek 3, Jahoda M. 2, Jahoda L. 2, Fulín 2 – Sládek 4, Šramota 2, Zeman, 2 x čtyřhra.

1.   Čerčany B                        7 6 0    1          85:41   19

2.   Votice B                           7 4 1    2          72:54   16

3.   Netvořice                         7 4 1    2          67:59   16

4.   Sázava B                          6 4 1    1          65:43   15

5.   Teplýšovice                      7 3 2    2          70:56   15

6.   Čerčany                            6 3 1    2          58:50   13

7.   Týnec B                            7 2 1    4          55:71   12

8.   Louňovice B                      7 1 3    3          53:73   12

9.   Kamenný Přívoz                7 0 2    5          45:81     9

10. Krusičany                          7 0 2    5          42:84     9

 

Okresní přebor 3

Pyšely B – Divišov B 12:6, Dráb 4, Kovařík 3, Melíšek 2, Hrach 2, čtyřhra – Lehán 2, Šimáček 2, Kuneš, čtyřhra.

Olbramovice C – Petroupim B 5:13, Vilímek 3, Topol 2 – J. Černý 4, Z. Šturc2, Lejček 2, J. Škvor 2, Klatovský, 2 x čtyřhra.

Benešov D – Ostředek B 15:3, Šachl 4, Strachota 4, Košař 3, Vlasák 2, čtyřhra – P. Vosátka, J. Žydyk, čtyřhra.

Heřmaničky – Neveklov B 8:10, Pištěk 3, Vrtiška 2, Šplíchal 2, čtyřhra – Valterová 3, Veselý 2, Kříž 2, M. Kačmar 2, čtyřhra.

Netvořice B – Olbramovice B 8:10, Mir. Čipera 3, Bron 3, Šmeral st., čtyřhra – Zimmerman 3, Bron 2, Macháček 2, Novák 2, čtyřhra.

Dohrávka: Petroupim B – Heřmaničky 12:6, Klatovský 4, Z. Šturc 3, J. Škvor 2, Lejček 2, čtyřhra – Vrtiška 3, Šplíchal 2, čtyřhra.

1.   Benešov D                                   7 7 0    0          99:27   21

2.   Petroupim B                                 7 6 0    1          77:49   19

3.   Pyšely B                                      7 4 0    3          74:52   15

4.   Olbramovice B                             7 3 1    3          62:64   14

5.   Netvořice B                                 7 3 0    4          65:61   13

6.   Neveklov B                                  7 3 0    4          59:67   13

7.   Ostředek B                                  7 3 0    4          59:67   13

8.   Divišov B                                    7 2 1    4          51:75   12

9.   Heřmaničky                                 7 2 0    5          43:83   11

10. Olbramovice C                             7 0 2    5          41:85     9

 

Okresní přebor 4

Petroupim C – Bystřice 14:4, Petr 4, Rabiňák 3, Beňatinský 2, Hruška 2, Kovář, 2 x čtyřhra – Hampešt 2, Jirák, Kozák, čtyřhra.

Votice C – Úročnice 9:9, Pařík 3, Budka 2, M. Žák 2, V. Žák, čtyřhra – Šejstal 3, Klinger 2, Müller 2, Balata, čtyřhra.

Benešov E – Týnec C 5:13, Schuster, Plíšek, čtyřhra, 2 x skreč – Váňa 4, Masojídek 4, Souček 2, Šafrata 2, čtyřhra.

Smilkov – Divišov C 8:10, Trachta 3, Racík 2, Dohnal 2, čtyřhra – Lehán 3, Vlk 3, Lacko 2, Müller st., čtyřhra.

Nesvačily – Krusičany B 5:13, Šticha 3, Stibůrek 2 – Heřman st. 4, Vozár 3, Ptáčník 2, Kašpárek 2, 2 x čtyřhra.

1.   Krusičany B                      7 6 0    1          79:47   19

2.   Nesvačily                         7 5 0    2          79:47   17

3.   Smilkov                            7 5 0    2          78:48   17

4.   Petroupim C                      7 4 0    3          71:55   15

5.   Votice C                            7 3 2    2          69:57   15

6.   Týnec C                            7 3 1    3          66:60   14

7.   Úročnice                           7 3 1    3          64:62   14

8.   Benešov E                         7 2 0    5          45:81   11

9.   Divišov C                          7 1 0    6          45:81     9

10. Bystřice                            7 1 0    6          34:92     9

 

Okresní přebor 5

Bystřice B – Kamenný Přívoz B 15:3, D. Vrtiška 4, M. Vrtiška 3, Barák 3, Matoušková 3, 2 x čtyřhra – J. Bernard 3.

Netvořice C – Smilkov B 14:4, Havelka st. 4, Ernestová 3, Šádek 3, Havelka ml. 2, 2 x čtyřhra – O. Fulín 2, Járka 2.

Petroupim D – Pyšely C 1:17, Kysela – Svašek 3, Klinderová 3, Garay 3, Tvrdý 2, 2 x čtyřhra. 4 x skreč.

Ostředek C - Nesvačily B 16:2, Lemberk 4, Nenáhlo 4, Vosádka 4, Císař 2, 2 x čtyřhra – Sládeček, Dolejší.

Teplýšovice B – Čerčany C 12:6, Zeman 4, Grézl 4, Šmakal 2, D. Škvor, čtyřhra – Kodl 2, Bernard 2, Ševera, čtyřhra.

Dohrávka: Smilkov B – Petroupim D 10:8, Utínek 2, O. Fulín 2, P. Fulín 2, Járka 2, 2 x čtyřhra – Hruška 4, Kysela 3, Beňatinská.

1.   Teplýšovice B                  7 6 0    1          77:49   19

2.   Ostředek C                      7 5 1    1          73:53   18

3.   Pyšely C                           6 5 1    0          78:30   17

4.   Čerčany C                        7 3 1    3          73:53   14

5.   Bystřice B                        7 3 1    3          61:65   14

6.   Netvořice C                      6 3 0    3          63:45   12

7.   Nesvačily B                      6 2 1    3          43:65   11

8.   Kamenný Přívoz B             6 2 1    3          42:66   11

9.   Vlašim                              6 2 0    4          46:62   10

10. Smilkov B                          6 1 0    5          44:64   8

11. Petroupim D                       6 0 0    6          30:78   6

 MAREK ŠKVOR