OP 1

Vlašim – Sázava 7:11. A. Bošinová 2, V. Bošinová 2, Pěnkavová, 2 x čtyřhra – Trmal 3, Žoha 2, Šteflíček, J. Houdek, 4 x skreč.

Neveklov – Votice 7:11. Holý 3, D. Kačmar 2, Horálek, čtyřhra – Brejla 3, Dvořáková 2, I. Januš, 5 x skreč.

Pyšely – Benešov C 4:14. Chrt, Stínil, 2 x čtyřhra – Šostý 4, Krejčí 4, Hausenblas 3, Zvolský 3.

Olbramovice – Petroupim 9:9. Dohnal 4, Novák 2, Matějovský 2, čtyřhra – D. Škvor 3, Šturc 2, Pohunek 2, Svoboda, čtyřhra.

Louňovice – Mrač 13:5. Štěpánek 4, Hazmuka 4, Škopková 4, čtyřhra – 5 x skreč.

Teplýšovice – Čerčany 11:7. Pessr 2, Sládek 2, Zeman, Šramota, 2 x čtyřhra, 3 x skreč – Tomašovič st. 4, Žádník 2, Dykast.

Dohrávky

Mrač – Čerčany 8:10. J. Rabiňák 3, Dlouhá 2, Jíša 2, V. Škvor – Dykast 4, Žádník 2, Vocel, Máder, 2 x čtyřhra.

Petroupim – Vlašim 12:6. Pohunek 3, Šturc, D. Škvor, Klatovský, čtyřhra, 5 x skreč – Bošinová A. 3, Pěnkavová 3.

Pyšely – Neveklov 8:10. Chrt 2, Stínil 2, Vejmelka 2, Černý, čtyřhra – D. Kačmar 4, Holý 4, Peter, čtyřhra.

1. Benešov C 21 18 2 1 264:114 59
2. Louňovice 21 16 2 3 242:136 55
3. Votice 21 16 1 4 243:135 54
4. Sázava 21 13 6 2 258:120 53
5. Vlašim 21 14 0 7 233:145 49
6. Petroupim 21 7 4 10 163:215 39
7. Neveklov 21 8 1 12 178:200 38
8. Pyšely 21 8 0 13 150:228 37
9. Olbramovice 21 4 7 10 176:202 36
10. Čerčany 21 5 3 13 143:235 34
11. Mrač 21 1 2 18 117:261 25
12. Teplýšovice 21 2 0 19 101:277 25

OP 2

Čerčany B – Votice B 7:11. Šrámek 3, J. Matoušek 3, Vocel – Písařík 3, F. Januš 3, Lovíšek 2, L. Babický, 2 x čtyřhra.

Louňovice B – Lešany 8:10. Tichá 3, Kahoun 2, Kakos, Bébr, čtyřhra – Krajč 4, Truhlář 3, Jančář 2, čtyřhra.

Olbramovice B – Týnec B 11:7. Trázník 3, Bron 3, L. Pekárek L. 3, 2 x čtyřhra – Kratochvíl 4, Cvaniga, J. Pospíšil, T. Pospíšil.

Kamenný Přívoz – Sázava B 7:11. Hejzlar 2, Jirka ml.2, Jirka st.2, Volek – J. Houdek 4, Linhart st. 3, Linhart ml. 2, 2 x čtyřhra.

Heřmaničky – Netvořice 6:12. Brdek 3, Pištěk 2, čtyřhra – Netolický 3, Vodehnal 2, Kubásek, Bron, 5 x skreč.

Krusičany – Benešov D 3:15. L. Jahoda 2, čtyřhra – Bělina 4, Košař 4, Hnátek 3, Hausenblas 3, čtyřhra.

Dohrávka

Heřmaničky – Týnec B 6:12. Brdek 3, J. Kadlec, Pištěk, Jelen – J. Pospíšil 4, T. Pospíšil 3, Kratochvíl 2, Cvaniga, 2 x čtyřhra.

1. Benešov D 21 19 1 1 281: 97 60
2. Olbramovice B 21 11 5 5 199:179 48
3. Sázava B 21 10 6 5 205:173 47
4. Votice B 21 11 4 6 204:174 47
5. Louňovice B 21 9 3 9 207:171 42
6. Čerčany B 21 10 1 10 199:179 42
7. Netvořice 21 9 3 9 188:190 42
8. Zámek Lešany 21 9 1 11 169:209 40
9. Kamenný Přívoz 21 7 3 11 170:208 38
10. Týnec B 21 8 1 12 169:209 38
11. Krusičany 21 3 5 13 144:234 32
12. Heřmaničky 21 3 1 17 133:245 28

OP 3

Ostředek – Pyšely B 11:7. Menz 4, Janata 3, R. Žydyk 2, J. Žydyk, čtyřhra – Černý 2, Jiraň 2, Gončar, Svašek, čtyřhra.

Votice C – Neveklov B 9:9. Jíša 4, Procházka 2, V. Žák, 2 x čtyřhra – Kříž 3, M. Kačmar 3, Veselý 2, Peter.

Petroupim B – Netvořice B 12:6. Šturc 3, Lejček 3, Peter 3, J. Škvor 2, čtyřhra – Ošmera 4, Šmeral st. , čtyřhra.

Smilkov – Týnec C 12:6. Trachta 4, Dohnal 3, Racík 2, Bubník 2, čtyřhra – Šípek 3, Cvaniga, Masojídek, čtyřhra.

Benešov E – Krusičany B 14:4. Ježo 4, Ottl 4, Vlasák 2, Slavík 2, 2 x čtyřhra – Heřman st., Heřman ml., 2 x skreč.

Divišov – Heřmaničky B 17:1. Růžička 3, Nožka 3, Kuneš 3, Strnka 2, 2 x čtyřhra, 5 x skreč – Šplíchal.

Dohrávky

Votice C – Týnec C 3:15. Budka, Pařík, čtyřhra – Šípek 4, Cvaniga 4, Masojídek 4, Šafrata 2, čtyřhra.

Neveklov B – Benešov E 13:5. Veselý 3, M. Kačmar 3, Kříž 2, Peter 2, Valterová, 2 x čtyřhra – Šachl 3, Ottl 2.

1. Divišov 21 20 1 0 284:94 62
2. Petroupim B 21 16 1 4 227:151 54
3. Smilkov 21 14 0 7 215:163 49
4. Neveklov B 21 12 2 7 211:167 47
5. Netvořice B 21 13 0 8 209:169 47
6. Pyšely B 21 11 2 8 215:163 45
7. Votice C 21 8 5 8 183:195 42
8. Benešov E 21 8 1 12 180:198 38
9. Ostředek 21 4 4 13 140:238 33
10. Týnec C 21 4 3 14 147:231 32
11. Heřmaničky B 21 4 1 16 145:233 30
12. Krusičany B 21 2 0 19 112:266 25

OP 4

Bystřice A – Ostředek B 10:8. D. Jendele 3, Dráb 3, Burský, Šach, 2 x čtyřhra – J. Žydyk 3, Nenáhlo 2, Ryšavý 2, Luzum.

Čerčany C – Teplýšovice B 15:3. Ševera 4, Bartůšková 4, Kódl 3, Jelen 2, 2 x čtyřhra – Grézl 2, Goby.

Petroupim D – Olbramovice C 8:10. Beňatinská, Rabiňák, Hruška, 5 x skreč – Topol 4, Rosol 3, Rosolová, čtyřhra, skreč.

Netvořice C – Petroupim C 5:13. Ošmera 4, Švankmajer – Klatovský 3, J. Černý 3, Stříbrný 3, Beňatinský, A. Černý, 2 x čtyřhra.

Pyšely C – Bystřice B 11:7. Müller 4, Klinderová 3, Garay 2, Soukup, čtyřhra – Jedlan 3, Kubásek 2, Jirák, čtyřhra.

Votice D – Divišov B 8:10. Budka 3, Babický 3, Pařík, čtyřhra – Šimáček 4, Müller ml. 2, Pekárek st. 2, Lacko, čtyřhra.

Odloženo: Pyšely C – Čerčany C.

1. Divišov B 21 19 0 2 272:106 59
2. Petroupim C 21 19 0 2 271:107 59
3. Votice D 21 15 1 5 233:143 52
4. Olbramovice C 21 14 0 7 221:157 49
5. Bystřice A 21 11 0 10 205:173 43
6. Pyšely C 20 10 1 9 191:169 41
7. Čerčany C 20 10 0 10 183:177 40
8. Netvořice C 21 8 1 12 177:201 38
9. Ostředek B 21 5 2 14 153:225 33
10. Petroupim D 21 5 0 16 151:225 31
11. Teplýšovice B 21 3 1 17 94:284 28
12. Bystřice B 21 2 2 17 97:281 27

MAREK ŠKVOR