REAL RÉMA – ALMA BENEŠOV 65:68

Hosté  vstupovali do utkání i s posilami z A-týmu, které se ukázaly jako velmi důležité. Kvalitní zápas také odehrál mladý Lukáš Houlík.
Utkání nepobralo mnoho basketbalové krásy. Na hřišti zuřila spíše urputná bitva o každý míč a centimetr palubovky. V přetahované byli o něco úspěšnější hosté a po první části měli navrch – 12:17. Domácí se však drželi na dostřel, a i když se hosté několikrát pokusili o trhák, vždy byl neúspěšný (poločas – 26:29).
Třetí čtvrtinu zahájili hosté náporem, který domácí přestáli, začali se více prosazovat a na začátku čtvrté části vedli, také díky úspěšným střelám z dálky, 49:44. Hosté ale dokázali zmobilizovat všechny síly, zlepšili obranu a v 37. minutě vedli 60:55. V závěrečné pasáži, kdy se střílely většinou jen trestné hody, dokázali udržet nervy na uzdě a výhru uhájili.

Body Benešova: Masár 20, Kurfürst 12, Svoboda 7, F. Vondráček 7, Houlík 6, Burian 6, Posztoš 5, Petráň 1, J. Vondráček 1. Trestné hody: 37:23. Fauly: 30:20. Čtvrtiny: 12:17, 14:12, 18:15, 21:24.

SADSKÁ – ALMA BENEŠOV  40:74

Sadská nastoupila se zónovou obranou a hostům, kteří hráli bez posil z A mužstva, to zpočátku dělalo problémy. Nepřesně stříleli a udělali několik zbytečných faulů, které domácí  trestali, a tak byl stav po první čtvrtině 12:13. Ve druhé části se Benešovu začalo dařit střelecky a i díky dvěma proměněným trojkám Fulína vedli v poločase o osmnáct bodů.
Ve druhé půli se obraz hry nijak výrazně nezměnil a Benešov nadále ukazoval, že je lepším týmem a průběžně navyšoval skóre. Domácí se jen „cukli" v závěru třetí části, ale více jim Benešovští nedovolili a  zvítězili o 34 bodů.

Body Benešova: Kurfürst 14, Burian 11, Fulín 10, F. Vondráček 10, Houlík 8, Posztóš 8, Semerád 8, Brynda 3, Svoboda 2. Trestné hody: 26:19. Fauly: 23:20. Čtvrtiny: 12:13, 9:26, 14:14, 5:21.