BENEŠOV B – M.  BOLESLAV C  59:45

Do utkání vstoupili domácí  velmi aktivně. Díky dobré obraně a produktivnímu útoku dokázali rychle otupit ambice Mladé Boleslavi na vyrovnané utkání. První dějství  suverénně opanovali (22:9). Benešov vedení ukolébalo a od  druhé čtvrtiny se nehrál pohledný basketbal, přesto si domácí udržovali svůj náskok (36:19).
Ve třetí části domácí opět zabrali v obraně a povolili svému soupeři pouhých osm bodů a navýšili skóre na 51:27. Úvod čtvrté čtvrtiny ale Benešovští zcela vypustili a hosté stříleli lehké koše (52:40). V závěru se domácí trochu probudili a i přes nepříliš koncentrovaný výkon dokráčeli k výhře 59:45.

Body Benešova: Petráň 15, Kurfürst 9, F. Vondráček 8, Koudela 6, J. Vondráček 5, Posztoš 3, Klein 2, Semerád 2, Houlík 2, Zoul 2, Svoboda 2. Trestné hody: 20:9. Fauly: 19:19. Čtvrtiny: 22:9, 17:10, 14:8, 8:18.

BENEŠOV B – PEČKY   76:45

V úvodu se hosté prezentovali svižným basketbalem,  snadno přehrávali domácí, kteří působili unaveným dojmem (11:20). Důrazná domluva a individuální zodpovědnost hráčů přinesla úspěch Benešova hned od začátku druhé části a v 15. minutě byl stav 31:21. Od této chvíle začali domácí absolutně dominovat. Ti využívali fyzického fondu, neboť hosté přicestovali jen v osmi hráčích a nedokázali dlouho vzdorovat (v poločase 38:24).
Po změně stran pokračovali domácí v atraktivní hře s rychlým přechodem do útoku, což neslo ovoce a když se v 25. minutě vedení Benešova přehouplo přes dvacetibodovou hranici, bylo takřka po zápase. Domácí náskok navyšovali až do konce třetí části (62:31). Závěr se odehrával ve vyrovnanějším duchu.

Body Benešova: J. Vondráček 21, Masár 19, Petráň 6, Posztoš 6, F. Vondráček 5, Kurfürst 5, Houlík 4, Brynda 3, Klein 2, Svoboda 2, Semerád 2, Chobotský 1. Trestné hody: 27:17. Fauly: 28:22. Čtvrtiny: 11:20, 27:4, 24:7, 14:14.