REAL RÉMA – BC BENEŠOV B 79:50

Domácí Real začal od úvodu velmi svižně, což hostům dělalo problémy. Především nekoncentrovanost v obraně a laxní ztráty měly za následek jasné vedení domácích po první čtvrtině 17:10.

Ve druhé části přidali hosté na útočné polovině, ale stále hořeli jako papír v obraně. To byla voda na mlýn domácích, kteří těžili z velmi dobré střelby, a tak rychlý basket bez obran jim vcelku v poklidu vyhovoval. V poločase vedli 40:33.

Třetí čtvrtina kopírovala úvod zápasu – trápení benešovských hráčů v útoku a ne příliš dobrá obrana dávala možnost domácím, aby zkoušeli svoji mušku. Ti sice nebyli tak efektivní jako ve druhé čtvrtině, přesto navýšili vedení na 55:43.

V závěrečné desetiminutovce předvedli hosté velmi špatný projev a zaslouženě v ní utržili debakl, který stanovil velmi vysoký konečný rozdíl 79:50.
Příčinou vysoké prohry Benešova byla především nedůsledná obrana po celé utkání s laxním přístupem v útoku, kde neexistovala takřka spolupráce. Závěrečná čtvrtina byla jen vyústěním špatného herního projevu v celém zápase.

Body Benešova: Masár 16, J. Vondráček 9, Petráň 6, Svoboda 5, Zoul 4, F. Vondráček 4, Posztoš 3, Klein 3, Fulín 2. Trestné hody Bn: 20/10. Fauly: 19:20. Čtvrtiny: 17:10, 23:23, 15:10, 24:7.