Další dvě vítězství si na své konto připsaly benešovské ženy, když na domácí palubovce porazily soupeřky ze středu tabulky.

BC BENEŠOV 53
BK STRAKONICE B 50

V sobotním utkání proti rezervě Strakonic domácím hráčkám nevyšel úvod, když po dvou minutách hry prohrávaly rozdílem sedmi bodů 2:9. Benešov však stihl do konce čtvrtiny otočit skóre ve svůj prospěch na 18:13. I ve druhé čtvrtině domácí basketbalistky mladé soupeřky ze Strakonic jasně přehrávaly a v poločase za stavu 35:21 to rozhodně nevypadalo na žádné drama. V závěru třetí části se však domácí děvčata přestala prosazovat v útoku, vázla střelba a hosté postupně snížili až na rozdíl ve skóre 11 bodů. Problémy domácích v útočné fázi vyvrcholily v závěrečném dějství, kdy za osm minut hry zaznamenali pouhé 3 body. Hostujícím hráčkám se ve 38. minutě podařilo dokonce vyrovnat na 48:48. Koncovku ale lépe zvládly domácí hráčky a zvítězily tak těsným, tříbodovým rozdílem 53:50.

Body Benešova: Kratochvílová 9 (1 trojka), Mazurová 9 (1), Škvorová 8 (2), Karmazínová 7, Hedviková 6, Němcová 6, Hamzová 2, Slachová 2, Vančurová 2, Vorlíčková 2. Trestné hody: 6/2. Fauly: 12:15. Čtvrtiny: 18:13, 35:21, 45:34, 53:50

BC BENEŠOV 90
BAK PLZEŇ 67

Nedělní utkání proti družstvu BaK Plzeň začaly domácí hráčky o poznání lépe. Agresivní obranou si během úvodní čtvrtiny vytvořily dvaadvacetibodový náskok, který si až na malé výjimky, zejména v úvodu druhého poločasu, udržovaly až do konce zápasu.

Body Benešova: Kratochvílová 19, Mazurová 17, Škvorová 9, Hedviková 8, Hřebíková 6, Němcová 6, Richtrová 4, Slachová 4, Vančurová 2, Vorlíčková 2. Trestné hody: 19/10. Fauly: 27:17. Čtvrtiny: 35:13, 51:31, 71:49, 90:67