BC Benešov - Dobřichovice 77:43

Od první minuty bylo jasné, kdo bude vládnout utkání. I když hra domácího celku se nevyvarovala určitých chyb a výpadků, tak měl zápas pevně ve svých rukou. Již po první čtvrtině byl stav 19:6.

Ve druhé desetiminutovce domácí hráčky pokračovaly v navyšování rozdílu ve skóre a v poločase vedly o dvacet bodů – 40:20.

Třetí část utkání byla nejvyrovnanější, a tak rozdíl bodů zůstal stejný (55:35). V poslední čtvrtině si Benešačky dobře potrénovaly rychlý protiútok a soupeři přibalily na cestu ještě nějaký ten bod navíc.

Kouč benešovských žen Jiří Mazur bral zápas jako nutnost. „Nepředvedli jsme žádný oslnivý výkon. Ono to ale dost dobře nejde, neboť soupeř hraje basket, ne basket a na takovou hru se špatně něco vymýšlí. Hráčky Dobřichovic mají jen jednu hráčku, která je schopná konkurovat. Tu jsme bohužel neubránili, ale i přesto jsme utkání zvládli v klidu. Na našem výkonu bych našel spoustu nedostatků, které ale holkám prominu. Jak říkám na hru Dobřichovic se těžko něco vymýšlí a tak musím říct, že si s tím holky poradily vcelku dobře,“ nakonec hráčky kouč pochválil a již se dívá do budoucna: „Již se těšíme na příští víkend, na souboje s béčkem Kralup, které by měly přinést pěkné zápasy.“

Body Benešova: M. Mazurová 22, L. Mazurová 19, Brázdová 12, Kotová 9, T. Němcová 7, Richtrová 4, Mašková 2, Mašková 2. Rozhodčí: Kejklíček, Pokorný. Trojky: 2/3. TH: 11/5:16/8. Fauly: 16/12. Čtvrtiny: 19:6, 21:14, 15:15, 22:8.