BK Kladno – BC Benešov B 82:49

Pozdní příjezd k utkání dal tušit špatný výkon benešova v malé kladenské sokolovně. Hosté se sice snažili, ale nedařilo se jim v obraně, takže domácí hráči stříleli snadné koše. Když se přidaly opětovně laciné ztráty míče a neproměňování snadných šancí, prohráli benešovští hráči krutým rozdílem 32 bodů.

Body Benešova: Kubín 21, Novák 6, Šach 5 (1 trojka), Klavrza 4 (1), Beneš 3 (1), Růžička 2, Pěkný 2, Březina 2, Vondráček 2, Votava 2. Rozhodčí: Horník, Šedivý. Čtvrtiny: 16:13, 18:11, 20:16, 28:9.

BC Benešov B – BK Kladno 68:85

V nedělním poledni chtěli domácí hráči odčinit špatný výkon ze soboty, zlepšit obrannou činnost a minimalizovat ztráty míče. Sice stále dotahovali mírný náskok Kladna, ale utkání bylo velmi vyrovnané.

V páté minutě čtvrté čtvrtiny se dokonce domácí hráči dostali do pětibodového vedení. Jenže nedokázali udržet výborný výkon až do samotného závěru a nepochopitelně umožnili soupeři otočit vývoj utkání ve svůj prospěch. V závěru totálně benešovští basketbalisté „odešli“ a nakonec z domácí palubovky odešli poraženi rozdílem sedmnácti bodů.

Body Benešova: Novák 16 (1), Kratochvíl 12 (2), Kubín 11, Březina 7, Pěkný 4, Šach 4, Votava 4, Beneš 3 (1), Klavrza 3 (1), Růžička 3. Rozhodčí: Milata, Perlík. Čtvrtiny: 16:17, 21:25, 18:17, 13:26.