BK KLADNO – BC BENEŠOV 62:76

Utkání na palubovce Kladna nezačalo pro benešovské hráčky dobře a hlavně kvůli nedůslednostem v obraně a špatnému doskoku prohrály první čtvrtinu 15:22. „Úvod jsme měly trochu rozpačitý a holkám chvíli trvalo, než se dostaly do tempa," podotkl Malý.

Od druhé části se ale začal výkon hostujících děvčat zvedat, přesto v poločase tahaly za kratší konec provazu – 43:39.

Zvýšení nasazení na obrané polovině a větší klid v útočné části přinesly ovoce ve třetí čtvrtině, kterou benešovské hráčky vyhrály o devět bodů a dostaly se do vedení, které postupně v poslední části navyšovaly až na konečných čtrnáct bodů.

Nejlepší střelkyní Benešova byla Hřebíková s 16 body, kterou následovaly Strnadová s 13 a Kratochvílová s 12 body.

BK BRANDÝS – BC BENEŠOV 71:85

Brandýs usiloval o postup do první čtyřky, ale benešovské hráčky to nebraly na vědomí, předvedly famózní a po sedmdesáti vteřinách vedly 7:0. Poté však domácí hráčky srovnaly krok a především díky velkému množství benešovských faulů nedovolily hostujícím děvčatům bodově odskočit.

Rozhodující byl přelom třetí a čtvrté čtvrtiny, kdy basketbalistky od Konopiště bodově odskočily soupeřkám a pohodlný, takřka dvacetibodový náskok udržely s drobnými potížemi až do konce.

Bodově i herně se na útočné i obranné polovině opět nejvíce z Benešova dařilo kapitánce Tereze Hřebíkové (19), které sekundovala Kratochvílová (17).
„Potěšilo mě, že se bodově prosazovalo vždy více hráček a body byly rozděleny mezi celý tým," měl radost benešovský kouč a chválil: „Pochválit musím hlavně Terku Hřebíkovou, které se zápasy hodně povedly a bylo na ní vidět, že hraje s velkou chutí a sebevědomím."

V play – off narazí Benešov na Strakonice, série začíná 9. března na benešovské palubovce.