BC Benešov - Sokol Nusle 44:66

V sobotu podlehly benešovské basketbalistky celku Sokola Nusle rozdílem dvaceti dvou bodů poměrem 44:66. Výkon domácích byl zejména v úvodní půli poznamenán nervozitou. Obtíže jim v průběhu prvních tří čtvrtin zápasu činila obrana v herních situacích typu jeden na jednoho a potýkaly se i s nepřesnostmi při zakončování. Do čtvrté čtvrtiny však nastoupily benešovské ženy jako vyměněné, výrazně vylepšily defenzivu a alespoň zkorigovaly výsledné skóre.

Body Benešova: T. Hřebíková 14 (3 trojky), Karmazínová 11 (1), J. Němcová 8 (1), T. Němcová 5 (1), Slachová 4, Hamzová 2. Trestné hody: 17/8 : 17/11. Trojky: 6:5. Fauly: 16:16. Čtvrtiny: 11:21, 18:40, 28:59.

BC Benešov - SK Aritma Praha 55:65

Nedělními soupeřkami žen byly hráčky SK Aritma Praha. Přestože domácí družstvo podalo v porovnání s předešlým dnem výrazně lepší výkon, nestačilo to k zisku vítězství ve velmi vyrovnaném utkání, a Benešov prohrál 55:65. V prvních třech čtvrtinách se vedení soustavně přelévalo mezi oběma družstvy. Každé z nich si dokázalo vybudovat maximálně pětibodový náskok, jenž však soupeř dokázal během několika útoků zlikvidovat. Až poslední hrací část musela rozhodnout o výsledku, když ji hráčky Aritmy vyhrály v poměru 12:23.

Body Benešova: T. Hřebíková 20 (3 trojky), Karmazínová 12, J. Němcová 9, Slachová 4, Čadková 3, L. Mazurová 3, M. Mazurová 2, Škvorová 2. Trestné hody: 18/14 : 11/6. Trojky: 3:3. Fauly: 18:16. Čtvrtiny: 21:20, 34:33, 43:42.