O porážce Benešova rozhodla druhá čtvrtina

Benešov/ V devátém kole basketbalové I. ligy přivítali domácí loňského účastníka nejvyšší soutěže Ústí nad Labem. Po dramatické koncovce nakonec zvítězili zkušenější hosté.

8.11.2008

Martin Šťastný (ve žlutém) si připadal jako David před ústeckým Goliášem Radimem Kramny. Foto: Foto: Lukáš Suchý

BC Benešov - Ústí nad Labem 72:80

Úvodní čtvrtina se domácím vydařila, jenže druhá část patřila favoritovi a v půli vedl o deset bodů. Benešovští po změně stran začali náskok soupeře stahovat. V jednu chvíli byl rozdíl pouhý bod, ale závěr patřil Ústí.

"Odehráli jsme dobré utkání, bojovali jsme, měli jsme výpadek ve druhé čtvrtině, kdy nám soupeř utekl. Náskok jsme postupně stahovali, dostali jsme se až na bod, ale nešli jsme přes něj," řekl k utkání trenér Benešova Pavel Vorlíček.

Body Benešova: Zachrla 19, Kožant 14, Šťastný 11, Husár 10, Kysela 7, Malý 5, Pěkný 4, Proskovec 2. Čtvrtiny: 22:15, 15:32, 17:13, 18:19.

Autor: Petr Roubíček

8.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Do patra objektu Zeleného stromu už jezdí nová zdviž

Videosouhrn Deníku – pondělí 15. ledna 2018

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Tragédie u Horoměřic: Kolegové zakládají sbírku pro rodinu řidiče

Horoměřice - Kdo je viníkem dopravní nehody u Horoměřic, která si minulý pátek vyžádala tři oběti na životech? Na tuto otázku vyšetřovatelé odpověď zatím nenašli.

Ples v Sázavě byl ve znamení první republiky

Sázava /FOTOGALERIE/ - Reprezentační květinový ples města Sázavy se konal v sobotu 13. ledna. Návštěvníky plesu přivítala v sále Společenského domu krásná květinová výzdoba. Celá akce se nesla tematicky v duchu první republiky, a proto zde byla většina účastníků v dobových kostýmech.

KRÁTCE: Za stání auta v garáži řidič zaplatí nejméně devět tisíc za rok

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Žádné překvapení, říkají o volbách okresní politici

Benešovsko - Volby dopadly podle předpokladů, hodnotí výsledky uplynulého prvního kola prezidentských voleb starostové z Benešovska.