Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Domácí diváci a trenér byli vulgární, zlobí se Remeš

Bruntál, Olomouc – Starším basketbalovým dorostenkám Benešova se v sezoně nedaří. Tentokrát na Moravě prohrály těsně s Bruntálem a Olomouc si z hráček od Konopiště udělala trhací kalendář.

11.1.2012 1

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

BK BRUNTÁL – BC BENEŠOV 62:56

Benešovský trenér Pavel Remeš utkání zhodnotil. “K zápasu jsme odjížděli ve značně oslabené sestavě, s cílem napravit vítězstvím domácí prohru. Úvod zápasu nám vyšel a získali jsme sedmibodové vedení, ale pak jsme nedali pět minut koš a soupeř získal mírné vedení, které si držel po celý průběh zápasu. Hlavním důvodem naší prohry byla střelecká nemohoucnost a neskutečné množství technických chyb a ztrát.

Trenér si také postěžoval: „Utkání bylo ovlivněno domácími diváky, kteří naše družstvo neustále verbálně napadali a vulgárně uráželi. Jejich chování tolerovaly i obě rozhodčí, kterým také domácí nadávali celý zápas. Po skončení utkání obě rozhodčí utekly do šatny a vše vyvrcholilo dalšími nadávkami od diváků a vulgárními proslovy domácího trenéra Moryse, který se choval jako smyslů zbavený. Je zarážející, že takovýto trenér může pracovat s mládeží.“

Body Benešova: Míková 15, Remešová 15 (2 trojky), Růžičková 10, Koníčková 6, Hájková 5, Vosátková 5. TH: 19/11:31/18. Trojky: 2:2. Fauly: 26:18. Čtvrtiny: 9:11, 18:13, 13:15, 22:17.

SK UP OLOMOUC – BENEŠOV 99:40

Trenér Benešova Pavel Remeš dodal k nadílce: „Do zápasu již nemohla nastoupit zraněná Kristýna Růžičková a sedm našich hráček nemělo šanci vzdorovat celku, který patří do extraligy. Do konce sezóny zbývá ještě osm utkání a věřím, že se naše hra zlepší, dostaví se úspěšné výsledky a podaří se nám získat sedmé místo, které je naším cílem.“

Body Benešova: Remešová 15 (1), Koníčková 8, Hrušková 5, Vosátková 4, Crháková 3, Hájková 3, Míková 2. TH: 20/14: 20/13. Trojky: 7:1. Fauly: 18:17. Čtvrtiny: 35:7, 17:9, 29:13, 18:11.

11.1.2012 VSTUP DO DISKUSE 1
Žďárský tenorista Jakub Pustina.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Dopravu kolem Benešova blokuje nehoda

Benešov - Srážka dvou osobních aut poblíž benzinového čerpadla na silnici E55 u benešovské křižovatky na Červených Vršcích, komplikuje dnes, ve středu 18. října ranní dopravní špičku. Auta stojí podél Benešova ve směru od Tábora na Prahu.

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Benešov – Bourání pěti montovaných objektův areálu Táborských kasáren, které celých 10 let, co místo opustili vojáci, okupovali bezdomovci, začalo v pondělí. Kromě demolice má neoprávněnému pobytu bezdomovců v areálu zabránit i městem najatá ostraha.