Béčko třetí zápas čtvrfinále nezvládlo a končí

Benešov/ Třetí zápas čtvrtfinále play off krajského přeboru I. basketbalisté Benešova B nezvládli, v domácím prostředí o pouhý bod prohráli s Českým Brodem a sezona tak pro ně skončila.

29.3.2008

Benešovský Ondřej Svoboda (ve žlutém) se snaží ubránit útok českobrodského Petra Kohoutka.Foto: Foto: Lukáš Suchý

BC Benešov - Český Brod 59:60

Po celý zápas tahali Benešovští za kratší konec provazu, i když skóre bylo vyrovnané. Na začítku čtvrté čtvrtiny jim Českobrodští unikli na rozdíl deseti bodů, který domácí v závěru stáhli, ale alespoň vyrovnat se jim nepodařilo, protože zkušení hosté to nedovolili.

Body Benešova: Březina 18, Klein 18, Kubín 9, Novák 6, Růžička 5, Černý 1, Svoboda 1. Rozhodčí: Vondráček, Velda. Trestné hody: 28/16. Fauly: 29/27. Trojky: 1/1. Diváci: 70. Čtvrtiny: 14:17, 14:14, 17:16, 14:13.

29.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Týnec byl produktivnější než Teplýšovice

I. A třída: Divišov - Vyšehořovice 0:2
4

Divišovská Jawa Vyšehořovice nepřejela

Na hradě Český Šternberk ožily historické postavy

Český Šternberk - Na vlastní oči se v doprovodu historických osobností z rodu Sternbergů seznámili zájemci s historií hradu Český Šternberk. V sobotu 21. října mohli přítomní navštívit komentovanou prohlídku, při které se potkali třeba s rodiči současných majitelů hradu nebo s Václavem ze Sternberga.

Děti pouštěly draky nad sázavským kopcem Skřivánek

Sázava - Sobotní slunečné odpoledne přímo vybízelo k účasti na Drakiádě v Sázavě, kterou pořádalo místní Rodinné Centrum Putti na kopci Skřivánek.

Votice potřetí za sebou doma prohrály

Votice – V 11. kole fotbalové I. A třídy ve skupině A nestačily Votice na umělé trávě na lídra tabulky z Hřebče, ale zápas se musel divákům líbit, když viděli řadu šancí.

Podnapilá žena obtěžovala sousedku v Jankově

Jankov - Podnapilá žena v Jankově se nedala odbýt a stále se snažila dostat do domu sousedky, která byla v tu dobu zamčená u sebe doma. Proto v sobotu 21. října kolem 17. hodiny vyjely do ulice Karlova složky integrovaného záchranného systému. Před samotným příjezdem na místě hlídkovala státní policie.