S Berounem si měla domácí děvčata bez problémů poradit, což se také stalo, když zvítězila vysokým rozdílem 54 bodů.

BC Benešov - BK Beroun 76:22

Až na prvních pět minut se předzápasové prognózy potvrdily. Berounská děvčata vzdorovala domácím jen prvních pět šest minut. Poté si režii utkání uchopily pevně do svých rukou domácí hráčky a postupně navyšovaly své vedení. Do konce první čtvrtiny si vybudovaly jedenáctibodový náskok (16:5).
Druhá část hry byla totožná s první a i rozdíl byl téměř stejný (17:5).

Ve třetí čtvrtině domácím děvčatům chvilku trvalo, než se trefila, ale zvrat v utkání ani tak nedovolila.

Čtvrtá desetiminutovka již byla malou exhibicí v podání benešovských hráček, čemuž odpovídali i skóre. Berounské hráčky sice daly první koš, ale poté následovala domácí šňůra 17:0 a bylo zadělala na padesátibodový rozdíl v utkání. To se také stalo a v konečném účtu utkání ještě rozdíl o čtyři body navýšila (76:22).

Trenér benešovské rezervy Jiří Mazur neměl moc výhrad k výkonu svých svěřenek. „Až na prvních pět minut zápasu to bylo tréninkové utkání. I když jsme do zápasu šli jen s devíti hráčkami, tak jsme celému utkání dominovali. Střídali jsme lepší okamžiky s horšími, ale celkem bez problémů jsme utkání zvládli,“ přesto našel i menší negativa: „Trochu mě mrzí malá koncentrovanost v některých okamžicích zápasu. Zvláště potom špatné řešení přesilových situací. Ale vše špatné je pro něco dobré. Na holkách bylo vidět, že jim chybí sobotní zápas s Dobřichovicemi, který byl odložen.“

Body Benešova: M. Mazurová 26, Brázdová 12, L. Mazurová 12, Richtrová 10, T. Němcová 6, Kotová 4, Platilová 2, Mašková 2. Trojky: 2/1. TH: 10/2:12/5. Fauly: 11/16. Čtvrtiny: 16:5, 17:5, 14:5, 29:7.