BC Benešov B - Sršni Písek 68:76

První poločas byl vyrovnaný a do kabin odcházeli domácí s jednobodovým mankem. Ve třetí čtvrtině ale udělali řadu nevynucených, zbytečných chyb, což hosté potrestali vytvořili si před poslední čtvrtinou patnáctibodové vedení. Pokus o zvrat se benešovským basketbalistům v závěrečné části nepovedl. Jen v závěru zápasu se trojkovými pokusy prosadil Pěkný a upravil stav na konečných 68:76.

Body Benešova: Pěkný 25, Kubín 13, Kratochvíl 7, Březina 6, Klavrza 5, Novák 4, Proskovec 4, Růžička 2, Šach 2. Trojky: 6:3. Trestné hody: 30/18:42/22. Fauly: 28:24. Čtvrtiny: 18:16, 13:16, 11:25, 26:19.

BC Benešov B - SKB Strakonice 71:67

Zápas začali domácí velmi koncentrovaně a od úvodních minut si vypracovali několika bodový náskok, o který ale opět vlastními chybami téměř přišli. Ve druhé půli se utkání vyrovnalo a dvě minuty před koncem základní hrací doby bylo skóre vyrovnané. Díky lépe sehrané koncovce v samotném závěru a dobré obraně již domácí udrželi dvoubodový náskok a se závěrečným klaksonem přidali ještě další dva body.

Body Benešova: Kubín 28, Březina 11, Kratochvíl 11, Novák 9, Pěkný 4, Proskovec 4, Votava 4. Trojky: 0:4. Trestné hody: 15/9:25/13. Fauly: 23:19. Čtvrtiny: 26:21, 19:20, 14:14, 12:12.