SBŠ Ostrava - BC Benešov 68:78

Přestože hostující tým převyšoval domácí zkušenostmi, musel si výhru tvrdě vybojovat. Agresivně hrající Ostrava, která se pokoušela celý zápas v obraně presovat, sice vedla po první čtvrtině o šest bodů, zbylé tři hrací části ale získaly ve svůj prospěch benešovské hráčky. Jejich převaha se projevila především v závěrečných minutách zápasu, kdy sice neproměnily několik vyložených šancí, ale zato dokázaly rozebrat ostravský zónpres rychlými protiútoky.

Body Benešova: Karmazínová 25 (2 trojky), Kratochvílová 12, Koubová 9, Škvorová 9, J. Němcová 8, Čadková 7 (1), L. Mazurová 4, M. Mazurová 4. Fauly: 24:22. Trestné hody: 25/17:26/19. Čtvrtiny: 24:18, 8:13, 13:14, 23:30.

SK UP Olomouc - BC Benešov 88:64

Nedělní soupeřky z Olomouce byly o poznání tvrdším oříškem pro hosty, především kvůli jejich vysoké úspěšnosti střelby za tři body. O výsledku utkání a porážce Benešova rozhodla druhá desetiminutovka zápasu. Její výsledek 38:15 hovoří za vše. Benešačky nedokázaly ubránit domácí střelkyně a obdržely sedm trojek, zatímco se samy již tradičně trápily s neúspěšným zakončováním. První, třetí a čtvrtá čtvrtina měly vyrovnaný průběh, obě družstva se přetahovala o každý koš. Druhý poločas dokonce vyhrál Benešov 25:29.

Body Benešova: Karmazínová 15 (2 trojky), M. Mazurová 11, J. Němcová 10, Čadková 8, Koubová 6, Kratochvílová 5, L. Mazurová 5, Škvorová 4. Fauly: 14:20. Trestné hody: 17/12:12/9. Čtvrtiny: 25:20, 38:15, 13:17, 12:12.