Benešovští předčili soupeře v bojovnosti a větším hladem po  vítězství. Domácí šli do vedení v závěru prvního poločasu z penalty. Hosté ve druhé části zvýšili tempo, ale i přes nasazení pěti hráčů do pole od 32. minuty, se jim nepříznivý výsledek nepodařil zvrátit.

BENEŠOV –   HRADEC KRÁLOVÉ      6:4

Zápas nepřipomínal duel několika míst od sebe vzdálených soupeřů. Arsenal povzbuzen výhrou z Bělovsi chtěl narůstající formu potvrdit i doma. „Chceme vybojovat další vítězství a porvat se o setrvání v soutěži,“ řekl před utkáním kouč Benešova Otto Kovář.
Od začátku mělo utkání svižné tempo, ale koření v podobě branek dlouho chybělo. Blízko byl domácí Chlasták, ale po standardce trefil jen břevno. Na druhé straně netrefil z pár kroků hradecký Jelínek, Kondrátovi pomohla tyč a střelu Steinera benešovský gólman špičkou boty vykopl. Rozhodující moment prvního poločasu, který byl skoupý na góly,  přinesla 18. minuta, kdy za podražení Šimáčka v pokutovém území proměnil penaltu Pohorský.
Na začátku druhého poločasu zvýšil Šindelář opět z penalty na 2:0. Hosté snížili snad po jediné chybě jinak vynikajícího Kondráta, který lehkou střelu vyrazil před sebe a Mlynář míč pohotově vrátil do sítě. Šancí přibývalo na obou stranách. Asi nejhezčí akci zápasu připravil Šimáček, který hlavou sťukl míč Chlastákovi, ten mu vrátil a domácí hráč, který se vrátil do sestavy po delší odmlce, po zemi zvýšil na 3:1. Hosté odpověděli další tyčí Jelínka.
Ve 32. minutě si hradecký kouč vzal oddechový čas a hosté začali hrát s pěti hráči v poli. Vzápětí střelecky disponovaný Jelínek nejprve nechytatelnou bombou do vingle snížil, ale Arsenal dvěma brankami do odkryté brány zvýšil až na 5:2. Velké drama nastalo v posledních dvou minutách. Jelínek bodlem potřetí trefil tyč, poté proměnil penaltu za Šindelářovu ruku v pokutovém území a pětatřicet vteřin před závěrečným hvizdem snížil na 5:4. Domácí Burian však zadovkou přes celé hřiště pečetil na konečných 6:4.
„Hráči se překonávali v obětavosti, a když soupeř začal hrát power play, podařilo se nám dvakrát skórovat do opuštěné branky, což se v minulosti  nestávalo,“ uvedl  Otto Kovář.

Branky: 18. a 36. Pohorský (1 x z PK), 21. Šindelář (PK), 27. Šimáček, 34. Šmejkal,  40. Burian – 32., 39. a 40. Jelínek (1 x z PK), 23. Mlynář.  Rozhodčí: Vaněk, Černý. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Arsenal Benešov: Kondrát – Šimáček, Haas, Šindelář, Pohorský, Burian, Šmejkal, Chlasták.