ARSENAL BN – F. A. ZOLE Č. LÍPA 7:7

Po většinu zápasu byli domácí střelecky vpředu, ale nakonec nezvládli závěr, kdy neudrželi dvoubrankový náskok a zápas skončil remízou.

„Zápas, ve kterém jsme potřebovali bodovat, se pro nás vyvíjel v první poločase dobře. Soupeř měl sice více ze hry, ale my jsme podnikali protiútoky, které jsme dokázali proměnit a šli v poločase do dvoubrankového vedení. Na začátku druhé půle jsme odskočili na 5:2 a zdálo se, že to soupeře položí. Jenže několik našich nevyužitých šancí a dvě chyby postavily soupeře na nohy, který postupně dokázal vyrovnat na 5:5. Přesto jsme bojovali a rvali se o výsledek a získali opět dvoubrankový náskok. Jenže jsme nezvládli závěr zápasu, inkasovali dvě laciné branky a nakonec skončilo utkání asi spravedlivou remízou," zhodnotil zápas trenér Arsenalu Benešov Otto Kovář a posteskl si: „Mrzí mě, že jsme nevyužili dvě přesilové hry po vyloučení hostujících hráčů, což asi o zápasu rozhodlo."

Branky Arsenalu: Charvát 3, V. Pohorský 2, J. Pohorský, Šindelář. Poločas: 4:2.

Arsenal Benešov: Kondrát – J. Pohorský, V. Pohorský, Lukáč, Šindelář, Charvát, Křemen, Mrha.