ARSENAL BENEŠOV - FC KADAŇ  2:6

Hostům k vítězství stačilo pouhých pět minut, ve kterých nachytali domácí hráče nepřipravené, a zbytek utkání už jen bránili výsledek a zahrozili několika nebezpečnými průniky, které ovšem volaly také po gólu.

První branku utkání vstřelil domácí Žáček již ve 39. vteřině.  Poté však přišla zmíněná pětiminutovka, ve které hosté nasázeli v rychlém sledu čtyři branky, a všechny jako přes kopírák. Rychlý brejk, přihrávka na zadní tyč, kde autoři gólů doráželi do prázdné brány. Po změně stran se hrálo už jen na jednu bránu, kadaňskou. Gól však padl na druhé straně po dalekonosné střele Kopty, po které se domácí gólman Říha musel červenat. Benešov dál ostřeloval kadaňského brankáře Jandu, jenže ujala se pouze jediná trefa. Hosté nakonec výsledek pečetili ve 39. minutě Sussmilchem po vyšachování obrany do prázdné brány.

"Utkání rozhodlo pět minut v první půli, kdy jsme dostali čtyři laciný branky, především po našich chybách. I když jsme soupeře tlačili, nebyli jsme schopni vstřelit gól opět z vyložených šancí. Kadaň hrála zkušeně, díky náskoku měla co bránit a to utkání rozhodlo. Snažili jsme se, bojovali, ale mužstvu se momentálně nedaří hlavně střelecky. Dáváme málo branek a tím je výsledek určený," řekl po utkání trenér benešovského Arsenalu Otto Kovář.

Branky: 1. a 33. Žáček - 8. a 25. Kopta, 3. Novák, 4. Gorol, 9. Janošík, 39. Sussmilch. Rozhodčí: Matyš, Kaštánek. ŽK: Pohorský - Janošík, Kopta. Poločas: 1:4. Arsenal Benešov: Říha - Šindelář, Lukáč, Burian, Žáček, Chlasták, Pohorský, Haas. FC Kadaň: Janda - Gorol, Novák, Sussmilch, Boháček, Kopta, Verner, Janošík, Pálinkáš,