TURNOV – ARSENAL BN 13:2

Až do 8. minuty byl zápas poměrně vyrovnaný. Poté se ale domácí dostali na koně dvěma slepenými góly a defakto určili, kdo bude pánem na hřišti. Do konce poločasu se hosté neprobudili a i když nastřelili dvakrát tyč (Šimáček) a měli šance na snížení, v obranné fázi propadávali a jen díky Babkovi inkasovali ještě do přestávky dva góly.

Po změně stran se chtěl Arsenal pokusit o zvrat, ale chtění zůstalo jen v kabině. Domácí rychle přidali další dva góly a už to bylo tenisových 6:0. Následně vykřesali hosté brankami V. Pohorského a Mrhy jiskřičku naděje, kterou však Turnovští rychle uhasili a po exhibičním výkonu nastříleli do sítě Arsenalu ještě sedm branek.

„Totálně jsme propadli. Jen deset minut jsme domácím jakž takž stačili a šance nevyužili. Po slepených dvou gólech jsme již na soupeře nestačili a jak pohybem, tak hrou jsme byli horší. Domácí vyhráli zaslouženě. Doufám, že se z porážky poučíme. Sehráli jsme jedno z nejhorších utkání za několik let," dodal po utkání zklamaný trenér Arsenalu Otto Kovář.

Branky: 8. Kalousek (V. Hurt), 8. V. Hurt (Šulc), 15. V. Hurt (Šulc), 20. Krejčík (D. Hurt), 22. vlastní Babka, 23. Šulc (V. Hurt), 26. Pařízek (D. Hurt), 28. Šteffan, 29. D. Hurt (Kalousek), 31. Krejčík (Kroupa), 32. Pařízek (D. Hurt), 35. Pařízek (D. Hurt), 40. Krejčík (Kroupa) – 24. Mrha (Říha), 26. V. Pohorský. Rozhodčí: Dragoun, Stádník. ŽK: Šimáček, J. Pohorský (oba A). Poločas: 4:0.

Arsenal Benešov: Babka – J. Pohorský, Lukáč, Mrha, Šindelář, Šimáček, Filip, V. Pohorský, Říha.