Indoss Plzeň – Arsenal Benešov 5:3

Úvod vyšel Plzni, přesto se v první šanci objevil hostující Kilián, ale sám před brankářem poslal míč vedle. Vzápětí ale domácí Sadílek po přihrávce Kadlece dostal domácí do vedení, které o chvíli později navýšil Kučera po spolupráci s Kovaříkem. Arsenal se poté probudil, hru vyrovnal a mezi 12. a 13. minutou srovnal i skóre, když se nejprve ze skrumáže trefil Šimáček a vzápětí Kilián z úhlu nachytal brankáře na švestkách. Další šance na obou stranách zůstaly neproměněny, a tak se šlo do kabin za nerozhodnutého sta­vu.

Po přestávce byli opět domácí iniciativnější, hosté spoléhali na rychlé kontry a Kilián je dvakrát mohl dostat do vedení, ale na brankáře nevyzrál. A tak mezi 26. a 27. minutou domácí dvěma góly Holého a Scheiherpa odkskočili na dvoubrankový rozdíl. Arsenal se nevzdal, ale Kahouna, Hrachovského a Pavlíka vychytal domácí gólman. Na druhé straně zazvonila tyč a dvakrát Kondrát Arsenal podržel. Ve 35. minutě se podařilo Kiliánovi tečovanou střelou snížit na 4:3. V závěru hráli hosté power play, vyrovnání se však nedočkali, naopak Kučera pečetil domácí výhru do prázdné branky.

"S prvním mužstvem tabulky jsme hráli vyrovnaný zápas, který se nakonec rozhodoval v posledních vteřinách utkání, kdy jsme sahali po bodu. Sehráli jsme s Indossem důstojnou roli a byli jsme blízko překvapení," i přes porážku byl trenér Arsenalu Otto Kovář s výkonem svých oveček spokojený.

Branky: 3. a 40. Kučera, 1. Sadílek, 26. Holý, 27. Scheiherp – 13. a 35. Kilián, 12. Šimáček. ŽK: 2/1. Poločas: 2:2.

Arsenal Benešov: Kondrát – Mrha, Janda, Pavlík, Kahoun – Šimáček, Kilián, Hrachovský.