BC Benešov - BK Strakonice B 48:62

První poločas se domácím ženám vůbec nepovedl, tahaly za výrazně kratší konec pomyslného lana a po prvním dějství prohrávaly rozdílem dvaadvaceti bodů (19:41). Ve třetí části hry se přeci jen alespoň zvedla obranná činnost celku od Konopiště a zastavil tak přísun bodů do svého koše. Soupeře udržel na osmi bodech, jenže toho nedokázal zužitkovat v útočné činnosti, kdy soupeřkám nastřílel také pouhých osm bodů. V poslední části odehrály domácí basketbalistky nejlepší výkon v zápase a výsledkem 21:13 alespoň kosmeticky upravily rozdíl ve skóre na přijatelnou míru (48:62).

„Říká se mi to těžce, ale neumím si vysvětlit, co se s námi stalo. První půle byla velmi špatná a soupeř si s námi v podstatě dělal, co chtěl. Nemohli jsme prostě najít recept na jejich jednoduchou hru. Od druhé půle se naše hra přece jen zvedla a druhou polovinu utkání jsme dokázali vyhrát. V poslední části už byly i věci, na kterých musíme stavět,“ popsal děj zápasu trenér Benešova Jiří Mazur a poznamenal: „Rozhodně neskládáme zbraně, teď nás čeká výjezd na západ Čech a věřím, že se tam odrazíme k výkonům, které jsme podávali v minulé sezóně.“

Body Benešova: M. Mazurová 17, Chotašová 10, Bočková 5, Studničková 4, Němcová 4, Hájková 3, Remešová 3, Šedivá 2. TH: 16:9 – 6:4. Trojky: 3:4. Fauly: 15:23. Čtvrtiny: 14:21, 5:20, 8:8, 21:13.