OP 1

Votice – Olbramovice 14:4. I. Januš 3, Smejkalová 3, Zavadil 3, Brejla 2, 2 x čtyřhra – Dohnal 3, skreč.

Čerčany – Louňovice 6:12. Žádník, 5 x skreč – Hazmuka 4, Škopková 4, Štěpánek 3, čtyřhra.

Sázava – Teplýšovice 16:2. Trmal 4, Žoha 4, Novák 3, Šteflíček 3, 2 x čtyřhra – Šramota 2.

Benešov C – Mrač 12:6. Šostý 4, Hausenblas 4, Bělina 3, čtyřhra – Dlouhá 2, V. Škvor, Jíša, Rabiňák, čtyřhra.

Olbramovice – Pyšely 8:10. Dohnal 4, Matějovský, Novák, Chudlářský, čtyřhra – Chrt 3, Kovářík 3, Vejmelka 3, čtyřhra.

Dohrávka: Teplýšovice – Petroupim 5:13. Sládek 2, Zeman, 2 x čtyřhra – D. Škvor 4, Šturc 3, Klatovský 3, Pohunek 3.

Odloženo: Pyšely – Neveklov, Petroupim – Vlašim.

1. Benešov C 20 17 2 1 250:110 56
2. Louňovice 20 15 2 3 229:131 52
3. Votice 20 15 1 4 232:128 51
4. Sázava 20 12 6 2 247:113 50
5. Vlašim 19 14 0 5 220:122 47
6. Pyšely 19 8 0 11 138:204 35
7. Neveklov 19 7 1 11 161:181 34
8. Olbramovice 20 4 6 10 167:193 34
9. Petroupim 19 6 3 10 142:200 34
10. Čerčany 19 4 3 12 126:216 30
11. Mrač 19 1 2 16 104:238 23
12. Teplýšovice 20 1 0 19 90:270 22

OP 2

Týnec B – Kamenný Přívoz 6:12. T. Pospíšil 2, Kratochvíl 2, Cvaniga, J. Pospíšil – Hejzlar 4, Jirka ml. 4, Jirka st. 2, 2 x čtyřhra.

Krusičany – Čerčany B 5:13. Fulín 2, L. Jahoda, M. Jahoda, čtyřhra – Vocel 3, Kučera 3, J. Matoušek 3, Šrámek 3, čtyřhra.

Votice B – Olbramovice B 10:8. Písařík 3, L. Babický 3, F. Januš 2, 2 x čtyřhra – Novák 3, Bron 2, L. Pekárek 2, Trázník.

Benešov D – Lešany 10:8. Ježo 3, Košař 2, Šachl 2, Hnátek 2, čtyřhra – Nykl 4, Krajč 3, čtyřhra.

Netvořice – Louňovice B 10:8. Netolický 4, Vodehnal 2, Kubásek, Ošmera, 2x čtyřhra – Tichá 3, Kakos 3, Kahoun 2.

Sázava B – Heřmaničky 15:3. Linhart st. 4, Linhart ml. 3, Houdek 3, Šturc 3, 2 x čtyřhra – Pištěk, Brdek, Jelen.

1. Benešov D 20 18 1 1 266:94 57
2. Olbramovice B 20 10 5 5 188:172 45
3. Sázava B 20 9 6 5 194:166 44
4. Votice B 20 10 4 6 193:167 44
5. Louňovice B 20 9 3 8 199:161 41
6. Čerčany B 20 10 1 9 192:168 41
7. Netvořice 20 8 3 9 176:184 39
8. Kamenný Přívoz 20 7 3 10 163:197 37
9. Zámek Lešany 20 8 1 11 159:201 37
10. Týnec B 19 7 1 11 150:192 34
11. Krusičany 20 3 5 12 141:219 31
12. Heřmaničky 19 3 1 15 121:221 26

OP 3

Heřmaničky B – Smilkov 7:11. Šplíchal 3, Vrtiška, Cmíral, čtyřhra, skreč – Trachta 3, Dohnal 3, Racík 2, Utínek, Bubník, čtyřhra.

Pyšely B – Krusičany B 16:2. Černý 4, Jiráň 4, Hruška 3, Gončar 2, Svašek, 2 x čtyřhra – Heřman st. , Vozár.

Týnec C – Petroupim B 6:12. Šípek 3, Masojídek 2, čtyřhra – J. Škvor 3, Lejček 3, Petr 3, Šturc st. 2, čtyřhra.

Ostředek – Divišov 9:9. Janata 4, Menz 4, čtyřhra – Růžička 2, Kuneš 2, Svoboda 2, Pekárek st. 2, čtyřhra.

Netvořice B – Votice C 8:10. Mir. Čipera 3, Ošmera 3, Bron, Šmeral st. – Budka 4, Pařík 2, Jíša 2, 2 x čtyřhra.

Dohrávka: Petroupim B – Heřmaničky B 12:6. Lejček 4, Petr 3, J. Škvor 2, Šturc st. 2, čtyřhra – Vrtiška 3, Šplíchal 2, čtyřhra.

Odloženo: Neveklov B – Benešov E.

1. Divišov 20 19 1 0 267: 93 59
2. Petroupim B 20 15 1 4 215:145 51
3. Netvořice B 20 13 0 7 203:157 46
4. Smilkov 20 13 0 7 203:157 46
5. Pyšely B 20 11 2 7 208:152 44
6. Neveklov B 19 11 1 7 189:153 42
7. Votice C 19 8 4 7 171:171 39
8. Benešov E 19 7 1 11 161:181 34
9. Ostředek 20 3 4 13 129:231 30
10. Heřmaničky B 20 4 1 15 144:216 29
11. Týnec C 19 3 3 13 126:216 28
12. Krusičany B 20 2 0 18 108:252 24

OP 4

Teplýšovice B – Netvořice C 11:7. Grézl 3, V. Škvor 2, D. Škvor 2, Sládek ml. 2, 2 x čtyřhra – Havelka 4, J. Čipera 3.

Bystřice B – Ostředek B 9:9. Jirák 3, Jedlan 2, Jirásek, Kubásek, 2 x čtyřhra – Lemberk 4, Nenáhlo 3, Ryšavý 2.

Divišov B – Bystřice 13:5. Lacko 3, Lehán 3, Vlk 3, Záruba, Pekárek ml., 2 x čtyřhra – Hampešt 4, Burský.

Petroupim C – Petroupim D 13:5. J. Černý 4, Beňatinský 4, Kovář 3, 2 x čtyřhra – Šádek 2, Rabiňák, J. Hruška, Vašíček.

Olbramovice C – Votice D 14:4. Topol 4, Macháček 4, Zimerman 4, Rosolová, čtyřhra – Hrma, Zoul, V. Žák, čtyřhra.

Odloženo: Pyšely C – Čerčany C.

1. Divišov B 20 18 0 2 262: 98 56
2. Petroupim C 20 18 0 2 258:102 56
3. Votice D 20 15 1 4 225:133 51
4. Olbramovice C 20 13 0 7 211:149 46
5. Bystřice 20 10 0 10 195:165 40
6. Pyšely C 19 9 1 9 180:162 38
7. Čerčany C 19 9 0 10 168:174 37
8. Netvořice C 20 8 1 11 172:188 37
9. Ostředek B 20 5 2 13 145:215 32
10. Petroupim D 20 5 0 15 143:215 30
11. Teplýšovice B 20 3 1 16 91:269 27
12. Bystřice B 20 2 2 16 90:270 26

MAREK ŠKVOR