Kutná Hora – Alma Benešov 76:65

V úvodu bylo utkání vyrovnané i na skóre. Hosté nastoupili s velmi mladým kádrem, který často zbytečně chyboval. Domácí se dostali do osmibrankového vedení i díky 11 bodům Říhovského z úvodní části hry. Kutné Hoře také pomohly fauly soupeře, které Benešovští kupili jeden za druhým. Ve druhé čtvrtině prostřídali Kutnohorští hráče a hostům povolili upravit skóre. Zejména když hostům vyšla dvakrát střelba za tři body. Tři minuty před koncem první půle hostující Proskovec trojkou srovnal na 27:27. Kutnohorští pak opět zabrali a trojka Říhovského stanovila poločasové skóre 35:29.

Začátek druhého poločasu patřil domácím, kteří si díky dobré střelbě Koucourka a Říhovského navýšili rozdíl skóre, ovšem konec třetí čtvrtiny opět patřil Benešovu. Začalo se dařit na střelbě Proskovcovi a Kurfürstovi, kteří svými trojkami snížili na rozdíl pěti bodů. Prvních pět minut posledního dějství začali Kutnohořani chybovat a začali jim docházet síly, čehož Benešovští využili a zahájili snižování náskoku soupeře. Po Kocourkově trojce byl však stav tři minuty před koncem o deset bodů – 68:58. Do konce střetnutí si už favorizovaní domácí vítězství pohlídali.

Body: Říhovský 32 (1), Kocourek 28 (1), Málek 6, Aufrecht 4, Vavák 2, Kořínek 2 – Proskovec 21 (4), Valenta 12, Kurfürst 11, Posztóš 8, Vondráček 5 (1), Šach 4, Petera 3 (1), Vrňák 2. Trojky: 2:6. Fauly: 14/22. TH: 26/18 – 7/3. Diváků: 25. Čtvrtiny: 19:11, 16:18, 18:19, 23:17.

BC Kolín B – Alma Benešov 73:68

Benešovští hráči prohráli první čtvrtinu, ale následující dvě vyhráli a dostali se do pětibodového vedení (54:59). Jenže to v závěrečné části neudrželi, protože je domácí hráči přetlačili.

Body Benešova: Kurfürst 16 (4), Vondráček 14 (4), Proskovec 12 (3), Valenta 8, Petera 7, Posztóš 6, Vrňák 1. Čtvrtiny: 23:18, 13:15, 18:26, 19:9.