Klokani Vršovice – Arsenal Benešov 12:7

Arsenalu úvod vyšel. I když hned inkasoval, Kilián vyrovnal a Hampešt hosty dvakrát dostal do vedení. To bylo ale z jejich strany vše. Domácí od stavu 2:3 rozjeli kanonádu a zastavili se na čísle osm. Arsenal poté alespoň průběžně korigoval narůstající skóre ve prospěch Klokanů a v závěru zmírnil porážku na „pouhý“ rozdíl pěti gólů.

„V prvním poločase jsme s domácími drželi krok a zaslouženě jsme se ujali vedení. Ovšem ani tentokrát jsme se nevyvarovali chyb jako na Celtiku Kladno. Vršovice nás trestaly a utkání dovedly zaslouženě do vítězného konce. V zápase jsme propadli v obraně, což se podepsalo na výsledku. Vstřelili jsme sice sedm branek, ale dvanáct obdržených je i s prvním mužstvem hodně,“ byl nespokojený s defenzivou trenér Arsenalu Benešov Otto Kovář.

Branky (asistence): 1. Samek (Frohna), 6. Dvořák (Málek), 9. Slunéčko (Vrána), 13. Rosenkranz (Samek), 18. Slunéčko (Málek), 21. Frohna (Vrána), 24. Málek (Slunéčko), 25. Frohna (Samek), 31. Slunéčko, 32 Frohna (Vrána), 35. Slunéčko (Dvořák), 35. Málek (Slunéčko) – 2. Kilián (Kondrát), 3. Hampešt (Šimáček), 8. Hampešt (Brunclík), 30. Kilián (Hrachovský), 33. Šimáček (Kilián), 37. Kilián (Brunclík), 40. Hrachovský (Hampešt). Rozhodčí: Lasch, Nagy. ŽK: 2:4. Poločas: 5:3.

Arsenal Benešov: Kondrát – Brunclík, Hampešt, Janda, Šmejkal, Hrachovský, Kilián, Šimáček, Žáček.