VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

24.4.2018

Šacung byl v derby krůček od úspěchu

Čelákovice – Druhou těsnou porážku na půdě dalšího z letošních favoritů, loni bronzových Čelákovic, museli skousnout benešovští nohejbalisté ve čtvrtém kole extraligy mužů.

21.4.2018

FOTO: V Benešově se konal 15. ročník plavecko – běžeckého poháru

Benešov - Základní škola Benešov, Jiráskova 888, DDM Benešov, OR AŠSK Benešov za podpory Středočeského kraje, Města Benešova a MSZ Benešov uspořádaly okresní finále Plavecko - běžeckého poháru. Turnaj byl určen chlapcům a dívkám 1. – 9. tříd základních škol a příslušným ročníkům víceletých gymnázií. Probíhal na krytém plaveckém bazénu v Benešově a v prostorách pod zimním stadionem.

18.4.2018

Proběhne již 60. ročník půlmaratonu KVOK. Součástí bude mistrovství ČR veteránů

Kolín /ROZHOVOR/ – Tuto neděli 22. dubna v 10 hodin si stoupnou běžci na start u kolínského atletického stadionu již 60. ročníku půlmaratonu KVOK, Kolín – Velký Osek – Kolín. Co se na takové kulaté výročí chystá zvláštního? Nejen na to jsme se zeptali organizátora závodu Václava Milera.

17.4.2018

Dlouhá série nohejbalistů Šacungu skončila s Modřicemi

Benešov – Když po deseti odehraných kolech zůstávali nohejbalisté benešovského Šacungu bez bodového zisku na poslední příčce loňské extraligové tabulky, nevypadalo to s nimi vůbec dobře. Jenže nečekaná remíza s Modřicemi odstartovala sérii osmi utkání bez porážky, která pokračovala i dvojicí zvládnutých duelů s mistrem a vicemistrem v ročníku letošním. A byly to právě Modřice, které tuto dlouhou sérii ve třetím kole nejvyšší mužské soutěže ukončily.

16.4.2018

Nejlepší vybíjenou hrají žáci z benešovské ZŠ Jiráskova

Benešov – Nejlepší školní vybíjenkářské týmy chlapců i dávek dovedou poskládat v benešovské Základní škole v Jiráskově ulici. Potvrdilo to dvoudenní okresní finále v uvedeném sportu.

13.4.2018

Atletický trojboj odstartoval jarní sezonu

Benešov – Padesátka malých atletů z Benešova a Vlašimi se zúčastnila druhého ročníku Atletického trojboje přípravek. Na městském fotbalovém stadionu u Konopiště se představili závodníci ve čtyřech kategoriích. Starší chlapci a dívky se prezentovali v běhu na 60 metrů, hodu raketkou a skokem dalekým z místa, mladší sportovci měli stejné disciplíny, pouze sprintérská trať měřila o deset metrů méně.

13.4.2018

Vlašim skončila ve druhé lize bronzová

Vlašim - Šachisté uzavřeli soutěže družstev. Ve 2. lize nečekaně hladce zvítězila Vlašim na půdě předposlední Jihlavy a tak udržela bronzovou příčku. Hostům chyběli první čtyři hráči soupisky kvůli termínové kolizi s Extraligou, přesto proti domácím, jenž měli ještě šanci na záchranu, podali výborný výkon.

10.4.2018

Paráda nohejbalistů Šacungu, skolili mistra

Vsetín – Pravou nohou vykročili do letošního ročníku extraligy mužů nohejbalisté benešovského Šacungu. Po domácí remíze s vicemistrem pražskými Čakovicemi si v dalším kole připsali ještě cennější skalp – výhru nad úřadujícím mistrem a ještě na jeho půdě!

6.4.2018

Bratrům Švadlenkovým se v Choceradech velmi dařilo

Chocerady – Šachová škola STAMAT uspořádala v jídelně ZŠ Chocerady 16. turnaj pro děti. Možnosti zpestřit si velikonoční svátky královskou hrou využilo 40 mladých nadějí.

6.4.2018

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu najdete na Benešovsku fotbalové zápasy (rozjíždí se IV. třídy) i basketbalové, když v pátek hrají 2. ligu ženy Benešova.

6.4.2018

Vrchařská koruna startuje!

Praha - Třináct cyklistů, včetně jedné ženy, se může pochlubit, že loni zdárně absolvovali první ročník Vrchařské koruny pražské.

5.4.2018

Šacung vstoupil do extraligy remízou s vicemistrem

Milín - Výborný vstup do nového ročníku nejvyšší ligové soutěže zažili nohejbalisté Šacungu Benešov. S jedním z velkých favoritů dokázali v hale v Milíně, nejen držet krok, ale dokonce dlouho sahali po výhře.

5.4.2018

Milovice přivítají novou sezonu Truck trialu

Milovice - Dvacátou soutěžní sezonu truck trialistů zahajuje Otevřené mistrovství ČR o nadcházejícím víkendu 7 - 8. dubna v Milovicích u Lysé nad Labem. Na Tankodromu Teleček se můžete těšit na ukázky dovednosti řidičů nákladních vozidel, jezdících v extrémním terénu a rozdělených do několika kategorií.

29.3.2018

Pět titulů přeborníka Středočeského kraje pro benešovské barvy

Benešov - Pokračování Krajského mistrovství Středních Čech v judu, které bylo tentokrát určeno kategoriím přípravky (U9), mláďat (U11), dorostencům a dorostenkám (U18) a seniorské kategorii - mužů a žen se konal v Benešově. Na domácí půdě se představilo hned 19 benešovských judistů, kteří bojovali ve všech věkových kategoriích.

29.3.2018

Stolní tenisté uzavřeli soutěže

Benešovsko - Stolnotenisové soutěže dojely do svého konce. Už jsou na pořadu jen baráže.

29.3.2018

Republikové medaile pro vlašimské Jakuby

Kouty nad Desnou - Další dvě medaile z vrcholného podniku přibyly do sbírky vlašimských šachistů po Mistrovství České republiky mládeže v Koutech nad Desnou. V kategorii chlapců do 16 let se Jakub Voříšek umístil na třetím místě, mezi o dva roky mladšími hochy pak skončil Jakub Vojta dokonce druhý, čímž si mimo jiné zajistil postup na srpnové Mistrovství Evropy v Lotyšsku! Pro oba Jakuby je úspěch o to cennější, že ve svých skupinách patřili mezi nejmladší.

27.3.2018

Basketbalisté Benešova smutní, stop ve čtvrtfinále jim vystavil Radotín

Radotín, Benešov – Basketbalisté Benešova překvapivě nestačili ve druholigovém čtvrtfinále play off na Radotín, když zápas v Radotíně prohráli o 18 bodů a doma remizovali. Do semifinále tak postoupil pražský celek, Benešovu skončila sezona.

27.3.2018

Kramperová vystřílela titul juniorské mistryně republiky

Plzeň – V Plzni se uskutečnilo 28. Mistrovství ČR v halové lukostřelbě dorostu, na kterém bylo více než 130 střelců, z nichž i poměrně silná výprava dorostenců LK Votice, složená z družstva kadetů (Radek Trojášek, Šimon Bárta, Matěj Špinar, Richard Krejčí) a juniorek (Barbora Kramperová, Monika Březinová a Veronika Klápová hostující z LK Bystřice), která se neztratila, naopak. Barbora Kramperová se stala mistryní ČR, juniorky skončily v družstvech druhé. Těsně pod stupni vítězů se umístila Monika Březinová a družstvo kadetů.

26.3.2018

Okresní futsalové vyhlášení

Benešov – Vyhodnocení futsalových soutěží Benešovska 2017/2018 se uskuteční ve čtvrtek 29. března od 18 hodin v Benešově, v hostinci U zlaté Hvězdy (náměstí v Benešově). Kromě oficiálního vyhlášení výsledků, se budou předávat ceny nejlepším klubům i jednotlivcům i rozhodčím.

26.3.2018

Podmol opět vystoupal na bednu

Krakov (Polsko) /VIDEO/ – Libor Podmol vybojoval třetí místo v závodě mistrovství světa.

22.3.2018

Céčko Benešova potvrdilo s Louňovicemi pozici krále okresu

Benešovsko - V okresním přeboru 1 stolního tenisu céčko Benešova potvrdilo s Louňovicemi pozici krále okresu. větší zajímavostí byly výhry všech tří posledních týmů. Olbramovice tak poprvé vyhrály, ale od sestupu jim to nepomůže. Stejně tak nemine Mrač baráž s druhým celkem OP 2 s béčkem Votic.

22.3.2018

Konec papíru. Také futsal má už brzy fungovat elektronicky

Střední Čechy – Fotbal už má podobnou (r)evoluci za sebou, teď přichází řada na jeho halovou alternativu. Vedení futsalového svazu se rozhodlo, že v sezoně 2018/2019 spustí úplnou elektronizaci své agendy.

22.3.2018

Třebusice slaví těsný titul, o divizi ještě zauvažují

Střední Čechy – Tak to bylo o fous. Nakonec pouze rozdílem příznivé bilance ze vzájemných zápasů ovládli futsalisté Třebusic právě skončený ročník krajského přeboru. Stejně bodů nasbíral během dvaadvaceti kol i ex-divizní Brandýsek.

21.3.2018

Biatlonistka Koukalová exkluzivně: Rozchod s týmem byl bolestná zkušenost

Ověnčená sportovními tituly a medailemi vnitřně prožívala trápení. Tolikrát byla první v cíli, ale radost měla jen „biochemickou“. Biatlonistka Gabriela Koukalová v exkluzivním rozhovoru pro časopis Glanc poprvé mluví o skutečných důvodech neúčasti na olympiádě, o úzkostech, depresích, podrývaném sebevědomí a celoživotní urputné snaze dokázat, že něco znamená. Teď prý ale přichází restart.

20.3.2018

OTS slaví první mistrovský futsalový titul

Neveklov – Futsalisté OTS Benešov se stali poprvé mistry okresu, sesadili tak druhé Tenisáky z trůnu. Bronzový stupínek obsadila Bystřice.

16.3.2018

Votickým lukostřelcům závidí kluby parádní zázemí

Benešovsko – Lukostřelba neboli střelba z luku je praktické lovecké a vojenské umění a z něj vzniklé sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let. Sportovními disciplínami jsou terčová (v hale i venku) a terénní (venku) lukostřelba. Na Benešovsku je lukostřelba doménou LK Votice, který úzce spolupracuje i s LK Bystřice.

16.3.2018

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu končí na Benešovsku okresní futsalové soutěže a pokračují basketbalové, volejbalové a fotbalové. Pozor! Vlašim již hraje dnes (16. března) od 15 hodin s Frýdkem-Místkem. 

16.3.2018

Dvě stříbra putovala do Votic

Prostějov – Český lukostřelecký svaz uspořádal ve spolupráci s Lukostřeleckým oddílem Prostějov 28. Mistrovství České republiky v halové lukostřelbě dospělých. Za účasti téměř 250 mužů a žen byly zastoupeny všechny divize – holé luky, kladkové a reflexní (olympijské) luky. Votičtí jako tradičně neodjeli z šampionátu s prázdnou, když Barbora Kramperová vystřílela, stejně jako družstvo žen, stříbrné medaile.

15.3.2018

Áčko Čerčan a Smilkov se po roce vracejí do vyšších tříd

Benešovsko - Tři stolnotenisové soutěže odehrály poslední kolo. Ve dvojce postupuje áčko Čerčan, které se vrací po roce do nejvyšší soutěže. Béčko Čerčan má ještě dohrávku, ale na vzájemné zápasy díky poměru setů při shodných výhrách 11:7 je lepší béčko Votic, které by mělo mít právo hrát baráž. Sestup Kamenného Přívozu do OP 3 byl jasný, baráž s Petroupimí B čeká béčko Louňovic. Ve dvojce postupuje déčko Benešova, sestupuje céčko Olbramovic a do baráže jdou Heřmaničky. Smilkov se po roce vrací do OP 3, do baráže jde Úročnice. Z „pětky“ již postupují Pyšely a do baráže s Divišovem C vstoupí Ostředek C. Okresnímu přeboru vládne céčko Benešova.

14.3.2018

Basketbalisté Benešova uhájili třetí příčku

Benešov – Basketbalisté Benešova odehráli na domácí palubovce poslední dva zápasy základní části 2. ligy, skupina A, a byli nadmíru úspěšní, když pokořili Radotín, se kterým začnou i čtvrtfinále play off, i druhý Vyšehrad. „Oba zápasy jsme zvládli dobře,“ byl spokojený po domácích výhrách trenér borců od Konopiště Jan Khek.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT