VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 15:44

Diváci viděli ofenzivní hody a dramatickou chvilku s Domažlicemi

Benešov – Druholigoví basketbalisté Benešova domácí hrad v zápasech s Klatovy a Litoměřicemi uhájili a jsou na třetím místě. „Byli jsme v oslabené sestavě, když nám chyběli dlouhý hráči, většinou hrající na pivotu, jako například Odra Kukura. Na druhou stranu naše hra v „nižší“ sestavě byla rychlejší,“ podotkl trenér Benešova Jan Khek, jaká cesta vedla ke dvěma výhrám.

včera 08:28

Startuje Nejúspěšnější sportovec roku 2017!

Benešovsko – Populární anketa Nejúspěšnější sportovec roku 2017 slaví sympatické kulaté narozeniny. Ve spolupráci Deníku, ČUS, Krajského úřadu Středočeského kraje, města Benešov pod pořadatelskou taktovkou agentury Sport action s.r.o. se koná už podvacáté. Série slavnostních vyhlášení tradičně odstartují v Jihočeském kraji 13. prosince. Druhým v pořadí bude ve Středočeském kraji Nejúspěšnější Sportovec Benešovska 2017. Ten se koná v Benešově posedmé, tentokrát v úterý 9. ledna 2018 v Kulturním domě Karlov. Tam se budou tradičně vyhodnocovat kategorie jednotlivci do 18 let a nad 18 let, kolektivy do 18 let a nad 18 let, o jejichž pořadí rozhodne odborná porota.

20.11.2017

Benešov vybral Dobříš bez ztráty květinky

Dobříš – V šestém kole krajského přeboru ve volejbale mužů přivezl Benešov cenné skalpy z palubovky VK Dobříš, loňského účastníka národní ligy a aktuálně druhého celku průběžného hodnocení soutěže.

16.11.2017

Body se dělily

Zruč nad Sázavou /OBRAZEM/- Ve volejbalovém zápase krajského přeboru se týmy Zruče nad Sázavou a Vlašimí podělily o výhry (0:3 a 3:1).

16.11.2017

Vlašim rozdrtila boleslavské béčko

Vlašim - Ve druhém kole elitního Krajského přeboru družstev v šachu opět nezaváhalo vlašimské béčko, které po drtivé výhře nad oslabenou rezervou Mladé Boleslavi vede tabulku. Soutěž je ovšem samozřejmě teprve na začátku a až další průběh ukáže, zda Vlašimští potvrdí roli jednoho z největších favoritů. 

16.11.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu pokračují na Benešovsku fotbalové a basketbalové soutěže a v sobotu je na pořadu hokejové derby Vlašim – Benešov.

16.11.2017

Céčko a déčko Benešova jsou nepolapitelné

Benešovsko – Pět okresních stolnotenisových soutěží odjelo šesté kolo.

15.11.2017

Tuchlovice smetli z palubovky

Benešov – V pátém kole krajského přeboru ve volejbale mužů si poměrně snadno poradil Benešov ve dvojutkání na domácí palubovce s tradičně silnými Tuchlovicemi, když se hrálo tentokrát netradičně ve večerních hodinách.

15.11.2017

Libor Podmol se stal popáté vicemistrem světa

Praha – Český freestyle motokrosař Libor Podmol skončil v posledním závodě mistrovství světa v čínském Šen-čenu na druhém místě a stejnou příčku získal také v celkovém hodnocení seriálu. Světovým šampionem pro letošní rok se stal Španěl Maikel Melero, kterému v závodě stačilo šesté místo. Petr Pilát byl po pádu pátý, celkově skončil za medailovými pozicemi na čtvrté příčce. Celkově druhý byl Francouz David Rinaldo, který oba závody v Číně vyhrál.

10.11.2017

Handicapovaní sportovci nefňukají

Benešovsko – Handicapovaní sportovci jsou osoby se zdravotním postižením, které se dokáží svému handicapu postavit čelem. Díky vnitřní síle a sportovní duši svedou výkony, nad nimiž rozum zůstává stát, a kterými se vyrovnají i zdravým sportovcům. Navíc čeští handicapovaní sportovci patří mezi absolutní světovou špičku a vozí medaile z evropských a světových šampionátů i olympiád.

10.11.2017

Kolik lidí ví, že neslyšící mají svou olympiádu? ptá se Matoušková

Benešov – Lenka Matoušková (23 let) se narodila s praktickou hluchotou, přesto se nenechala odradit a umí žít naplno. Se sportem začala již v útlém věku. V počátcích se věnovala vrhu koulí, hodu oštěpem a hodu diskem. Už ve středoškolském věku se stala trojnásobnou juniorskou mistryní Evropy neslyšících v Polsku (2012) a vicemistryní na juniorském MČR v Táboře (2012) mezi slyšícími. 

10.11.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu pokračují na Benešovsku fotbalové, hokejové, volejbalové, futsalové a basketbalové soutěže. Benešovsko – O víkendu pokračují na Benešovsku fotbalové, hokejové, volejbalové, futsalové a basketbalové soutěže. 

9.11.2017

Šachisté Vlašimi vedou druhou ligu

Vlašim - Šachisté bojovali v 2. lize, v krajské a regionální soutěži.

9.11.2017

Louňovice s céčkem Benešova vládnou okresu

Benešovsko - Hráči pěti stolnotenisových soutěží okresu odjelo páté kolo. 

9.11.2017

Florbalisté Benešova získali potřebné body

Králův Dvůr - V sedmém kole divizní skupiny potřeboval Benešov po předchozích smolných porážkách získat tři body, což se mu v Králově Dvoře s týmem FBC Texas podařilo, i když trenér Mičlo nebyl s výkonem moc spokojený. 

8.11.2017

Volejbalisté Benešova se s Roztoky podělili o body

Roztoky u Prahy - Ve čtvrtém kole krajského přeboru ve volejbale mužů zajížděl Benešov na dvojutkání na palubovku tradičně silného soupeře TJ Sokol Roztoky u Prahy, kde vyhráli jeden zápas.

8.11.2017

Lázně Benešovu prospěly, s Rokycany zase nic

Benešov – Druholigoví basketbalisté Benešova byli v domácím prostředí úspěšní jen jednou, a to s Mariánskými Lázněmi, které porazili 17 bodovým rozdílem. Rokycanům, ale podlehli o 16 bodů.

7.11.2017

Benešov válcoval zbytek republiky, jeho shotbalisté ovládli finále

Benešov /ROZHOVOR/ – Shotbalisté z benešovského klubu SK Shotbal Benešov, kteří vybojovali pro město u Konopiště titul v 1. lize, si to rozdali také ve finále Mistrovství České republiky dvojic. Serhiy Šapoval, Štěpán Průcha, Olda Komárek a Lukáš Sojka si v nádherném finále nedarovali vůbec nic. Prvně jmenovaná dvojice nakonec své kamarády z klubu porazila a zaslouženě veze z Tábora, kde se závěrečné vyvrcholení konalo, zlaté medaile. Symbolicky před radnicí Benešova jim byly předány medaile, protože město má obrovský podíl na jejich úspěchu. 

7.11.2017

Pilník vyhrál Gladiator Games a valí do Číny

Praha – V superfinále letošních FMX Gladiator Games v Praze se potkali dva borci, kteří jako nejmladší na světě skočili backflip – Petru Pilátovi alias Pilníkovi bylo čtrnáct, Luc Ackermann byl ještě o rok mladší. Šest skoků českého jezdce z Budweiser Racing týmu bylo excelentních a rozhodnutí poroty jednoznačné! Když pak stál Petr Pilát na pódiu jako vítěz, loučil se s tím, že by si přál podobný výsledek i za týden v Číně. „Je to poslední závod světové série a jsem pátý. Na čtvrtého ztrácím jen tři body a devět mi jich chybí na dělené druhé a třetí místo. Takže, pokud se zadařilo, mohl bych být pořád i druhý. Takže držte palce!“ řekl Petr Pilát po úspěšném superfinále FMX Gladiator Games v O2 aréně. 

3.11.2017

Bratři Podmolové předvedou na Gladiator Games historické triky!

Benešov – Ukáží divákům něco, co doposud žádný český freestyle motokrosař nedokázal. Už několik týdnů trénuje Libor Podmol salto vpřed, jeho bratr Filip zase dvojité salto.

3.11.2017

Klíčový týden Petra Piláta. Gladiator Games a pak útok na svět

Benešov – Freestylový motokrosař a český reprezentant Petr Pilát má před sebou klíčový týden letošní sezony. Dnes si v O2 areně střihne exhibici na Gladiator Games, která bude dokonalou přípravou na mistrovství světa. V termínu 10. – 11. listopadu se jede poslední díl prestižního seriálu v čínském Šen-čenu, kde zaútočí na bednu!

2.11.2017

Kralupům nedali šachisté naději

Benešovsko – Od posledního říjnového víkendu už jsou v běhu všechny dlouhodobé šachové soutěže ve Středočeském kraji. V elitním Krajském přeboru hájí okresní barvy družstvo TJ Spartak Vlašim B. To na úvod zajíždělo do Kralup, kde vlašimští borci s přehledem zvítězili vysokým skórem 5,5:2,5.

27.10.2017

Futsal na Benešovsku žije

Benešovsko – Futsal je halová obdoba fotbalu. Vznikl v Brazílii původně jako sport fotbalových veteránů, kteří se po kariéře přemístili z trávníků do menších ploch, do hal. Název futsal vznikl ze španělských nebo portugalských slov FUTbol nebo FUTebol a ze španělského nebo francouzského výrazu pro sál – SALon nebo SALa.

27.10.2017

Školní pohár s vlašimskou obhajobou

Benešov - Vítězství na jubilejním 10. ročníku okresního kola Poháru ČNS základních škol v nohejbalu obhájila v Benešově ZŠ Sídliště Vlašim. O stříbro a bronz se podělily domácí sestavy ZŠ Dukelská Benešov.

27.10.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu pokračují na Benešovsku fotbalové, hokejové a basketbalové soutěže.

26.10.2017

Jen Louňovice s céčkem Benešova mají v jedničce čistý štít

Benešovsko - Hráči pěti okresních stolnotenisových soutěží odehráli třetí kolo. 

26.10.2017

Cyklistickou sezonu uzavřel nejlépe Novák

Benešov - V Černém lese se uzavírala cyklistická sezona nadšenců, kterých se na poslední časovce sešlo patnáct a vyhrál Filip Novák z Nadšenců z posázaví.    

25.10.2017

Benešovu utekly body

Zruč nad Sázavou, Praha - Benešovští florbalisté odehráli dvě utkání. Ve Zruči nad Sázavou, kde jsou doma kutnohorští florbalisté, těsně prohráli, v Kunraticích s pražským Olympem také v přestřelce na body nedosáli.

25.10.2017

Doubrava vybojoval na singlovém šampionátu mužů bronz

Nymburk - Bronzovou medaili na nohejbalovém mistrovství republiky jednotlivců mužů vybojoval v Nymburce reprezentant benešovského Šacungu Jiří Doubrava.

25.10.2017

Volejbalisté Benešova plují na vítězné vlně

Benešov - I po třetím kole krajského přeboru zůstali volejbalisté Benešova na vítězné vlně, když si ve dvojutkání poradili na domácí palubovce s TJ Slavoj Český Brod.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT