Mladá řidičkapo spatření mixu začala brzdit. Na silnici pokryté ujetým zmrzlým sněhem posypaným drtí se jí ale zablokovala kola. Ve smyku ujela zhruba 25 metrů a poté sečelně střetla s nákladním autem. Otřesenou dívku Zdravotnická záchranná službapro jistotu odvezla na vyšetření do nemocnice.

Zasahující benešovští profesionální hasiči nabourané osobní auto zajistili proti požáru i úniku provozních kapalin a provedli uklizení vozovky od úlomkůkaroserie.Řidič mixu vyvázl bez zranění.

Z policejní svodky

Dne 27. listopadu 2010 jela řidička narozená 1990 s vozidlem Škoda Felicia ve směru od Božkovic k silnici vedoucí od Drachkova na Vrchotovy Janovice. Před křižovatkou s uvedenou silnicí nepřizpůsobila rychlost jízdy svého vozidla stavu a povaze vozovky. Se svým vozidlem se dostala do smyku a přejela s ním částečně do protisměru v důsledku čeho se přední častí vozidla střetla s levou přední částí nákladního automobilu Iveco s řidičem narozeným 1987, který jel v opačném směru jízdy.

Ke střetu vozidel došlo 30 m před výše uvedenou křižovatkou z pohledu směru jízdy řidičky osobního vozidla. Řidička osobního automobilu utrpěla lehké zranění. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Způsobená škoda: 35 tisíc korun.

Na místě hlídka DI Benešov. Provedeno ohledání místa DN, fotodokumentace. Na místě vozidlo RLP a HZS. U obou řidičů byla na místě dopravní nehody provedena orientační dechová zkouška na alkohol přístrojem Dräger s negativním výsledkem. Řidička osobního automobilu byla převezena do benešovské nemocnice na kontrolní prohlídku.Zdroj: PIS PČR

Zhruba o hodinu později havarovalo mezi Krňany a Teletínem osobní auto, jež skončilo na střeše. Posádka příjezd sanitky nepotřebovala.

Zraněním ale skončila před polednem nehodana silnici II/1051 mezi Psáry a Libeří v místní části Hmoždířka,kde sestřetl traktor s osobním autem.

Před polednem se převrátilo na střechu mimo vozovku osobní autou silnice II/113 u Ostředku.Tato nehoda si zranění nevyžádala.

Rovněž před polednem se na kruhovém objezdu v čestlické obchodní zóně střetla dvě osobní vozidla. I zde záchránáři zasahovat nemuseli.