V 9.30 se v obci Kamenice okres Praha-východ u štiřínského golfového hřiště srazilo nákladní auto s traktorem. Nehoda je bez zranění, policie je na místě.

V 9.40 se na silnici I/3 u obce Pětihosty okres Praha-východ v úrovní benzinové čerpací stanice objevil na vozovce nějaký předmět. Průjezd je se zvýšenou opatrností. 

V 10.15 se v Hrnčířské ulici v obci Jesenice okres Praha-západ mezi Zdiměřicemi a Hrnčíři srazila dvě osobní auta. Nehoda je bez zranění.

V 10.20 se střetla v Vídeňské ulici v obci Vestec okres Praha-západ dodávka s osobním autem. Nehoda je bez zranění.

Na dálnici D1 před Prahou  se v 10.20 na 7.6 km srazila v místě omezení dvě osobní auta. Nehoda je bez zranění, vozidla v odstavném pruhu.

V pondělí 1. září v 10.25 se na D1 na 5.6 km v levém jízdním pruhu srazila čtyři osobní auta. Došlo ke zranění.  

Po 11. hodině na silnici mezi obcí Libeř a Radlík u Jílového u Prahy havrovalo osobní auto do příkopu. Na místě PČR.

Na silnici I/3 u Votic okres Benešov ve stoupání směr Tábor došlo k zakouření nákladního vozidla od  turba motoru. Požár nevznikl, levý jízdní pruh je průjezdný. Na místě hasiči likvidují vyteklý olej.

U Jílového u Prahy okres Praha-západ za Radlíkem směr Sulice se srazila dvě nákladní vozidla. Došlo ke zranění. Na místě jsou složky Integrovaného záchranného systému.

Před 15. hodinou havarovalo na silnici II/126 u Trhového Štěpánova okres Benešov zhruba jeden kilometr ve směru na Zruč nad Sázavou osobní auto, které skončilo mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob.

Mezi Mirošovicemi a Všechromy  se po 15. hodině na 16,5 km dálnice D1 směrem do Prahy srazila v pravém jízdním pruhu dvě osobní auta. Nehoda je bez zranění. Tvoří se kolony.