Okamžitě zahájené pátrání po nákladním vozidle zatím nevedlo ke kladnému výsledku. Podle Petry Effenbergerové, mluvčí Zdravotnické záchranné služby (ZZS) Středočeského kraje seděl motorkář při příjezdu sanity v příkopu, byl při vědomí a komunikoval. „Stěžoval si na bolest hrudníku s podezřením na zlomenou klíční kost. Po ošetření na místě a zafixování vakuovou matrací jsme ho převezli do nemocnice," uvedla Petra Effenbergerová.

Dvě ženy a malé dítě skončily po nehodě v nemocnici

Šest osob se ve čtvrtek 8. srpna po třetí hodině odpolední stalo účastníky nehody, k níž došlo na silnici I/3 zhruba v polovině úseku mezi křižovatkami u Pyšelky a na Nespeky. „Řidič osobního vozidla jedoucí na Prahu nepřizpůsobil rychlost jízdy hustotě provozu a narazil zezadu do automobilu, který jel před ním,“ popsala událost mluvčí Policie ČR Veronika Čermáková.

Při kolizi ošetřili zdravotníci dvě ženy a také dítě předškolního věku. „Dítě utrpělo úraz hlavy a s krčním límcem ho sanita převezla do nemocnice na chirurgii. Tam skončila i žena se zhmožděným hrudníkem. Druhá, těhotná žena, sice zraněna nebyla, ale sanita ji převezla k vyšetření na gynekologicko porodnické oddělení benešovské nemocnice,“ potvrdila mluvčí středočeské ZZS Petra Effenbergerová.

Motorkář šel po střetu s autem u Oldřichovce přes řidítka

Po střetu osobního auta s motocyklem, v zatáčce silnice I/3 u Oldřichovce ve směru na Miličín, k němuž došlo v pátek 9. srpna před půl dvanáctou dopoledne skončil řidič jednostopého vozidla v kotrmelcích na silnici. Náraz ho katapultoval přes řidítka a oznamovatel na tísňovou linku uvedl, že má u motorkáře podezření na zlomeniny a poranění v oblasti hrudníku. 

Na místo spěchali zdravotničtí záchranáři, hasiči a také policisté. Místo je průjezdné, ale tvoří se asi půlhodinová kolona.