Mladý řidič ve vozidle bez registračních značek nezvládl průjezd dvojitou zatáčkou, vlétl s felicií na chodník a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Při nehodě utrpěl oděrky a lehké pohmožděniny, které mu na místě ošetřila záchranná služba.Olej vytékající na vozovku hasiči posypali sorbentem a vzápětí spěchali k vážné dopravní nehoděv Jirovicích, kdeasistovali zdravotníkům při aplikaciinfuze a transportu těžcezraněného řidiče do vrtulníku.

Z POLICEJNÍ SVODKY

V sobotu 2. květnav 16.45 jel řidič cizinec nar. 1985 s vozidlem Škoda Felicia po silnici II/106 veod Krhanic na Týnec nad Sázavou. V obci Chrást nad Sázavou asi sto metrů před železničním přejezdem přejel do protisměrné části vozovky a následně vlevo mimo komunikaci na chodník, kde narazil do sloupu veřejného osvětlení.

Při nehodě došlo k lehkému zranění v obličeji řidiče a spolujezdce. Oba byli převezení vozidlem RLP k ošetření do benešovské nemocnice. U řidiče byla provedená orientační dechová zkouška přístrojem Dräger, kdy mu bylo naměřeno 1,61 promile alkoholu v krvi.

Řidiči byl zadržený řidičský průkaz. Ve věci bude vedené zkrácené přípravné řízení. ZPŘ dle § 179a tr.ř. Způsobená škoda: 15 000,00 Kč