Jelikož se hromadná nehoda udála na silnici číslo tři u olbramovického autobazaru, tedy na vozovce kudy projíždějí denně desítky aut, hned po kolizi se začaly v místě tvořit kolony. Na to upozornil i uživatel sociální sítě. "Olbramovice nehoda. Dělají se velké kolony. Tak pozor," napsal po deváté hodině ranní na Facebooku Jarda Volak. Událost se ale naštěstí obešla bez zranění.

Na první středeční dopravní nehodu se ale vzápětí nabalila další silniční kolize. Na stejné silnici číslo tři, ve směru z Benešova na Bystřici, se kolem desáté hodiny ranní střetlo nákladní vozidlo s osobním automobilem. "Na místě byl jeden zraněný, který byl při vědomí. U případu museli zasahovat také hasiči. Osobní vozidlo totiž skončilo mimo komunikaci," uvedl ředitel okresních, benešovských hasičů, Josef Setnička. 

Řidičům tak hrozí, že stráví středeční dopoledne v kolonách. I přesto, že u nehody nákladního a osobního auta ve směru z Benešova do Bystřice je silnice částečně průjezdná. I tak nejsou ze situace projíždějící řidiči nadšeni. "Nehoda u topolu. Tady by to měl už opravdu někdo vymyslet," okomentoval na sociální síti událost Michal Prochy Procházka.

Ani na dálnici D1 nebudou mít účastníci silničního provozu klid. Na trase Říkovice - Praha, na 39.3 kilometru, se stala nehoda dvou vozidel. Projíždějící by si tak měli dávat pozor na překážku na vozovce a tímto místem by měli jet se zvýšenou opatrností. U nehody zasahují policisté, žádné zranění nemuselo být řešeno.