deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
Deník

Důchodová kalkulačka

Spočítejte si, o kolik se vám od ledna 2023 zvýší penze

Základní škola Sídliště ve Vlašimi vstoupila do projektu Jinak a poutavěji

Základní škola Sídliště ve Vlašimi má letos tři první třídy a jednu Montessori. „Děti prvního stupně budou moci pravděpodobně již příští měsíc začít využívat velkou polyfunkční třídu, kterou zřizujeme v půdní vestavbě v rámci realizace projektu dotovaného Evropskou unií 'Jinak a poutavěji', který je zaměřen na zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích“, přiblížila novinky zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň, Marie Hlaváčková.

Ačkoli je nový školní rok ve svém začátku, děti již navštívily dvě divadelní představení na seznámení s kulturou a spolu s druháky a třeťáky zavítaly také na kroužek šachistů, kde se mohly podívat na ukázky šachových partií. Pohybové aktivity pro prvňáčky zastoupila soutěž v atletické všestrannosti.

V týdnu od pondělí 21. do pátku 25. října se přidají ke každoročnímu sběru papíru. Kromě aktivit v rámci náplně činnosti ve školní družině mají možnost pravidelně navštěvovat pohybově-taneční kroužek, řečová cvičení, informatiku, výtvarný, sborový zpěv, keramický kroužek a přípravu pokrmů.

Základní škola Sídliště ve Vlašimi: třída 1.A s učitelkou Danou Bayerovou.Zdroj: DENÍK/Eva Kovaničová

Základní škola Sídliště ve Vlašimi: třída 1.A s učitelkou Danou Bayerovou. Foto: DENÍK/Eva Kovaničová

Základní škola Sídliště ve Vlašimi: třída 1.B s učitelkou Monikou Hlaváčkovou a asistentkou pedagoga Janou Maťhovou.Zdroj: DENÍK/Eva Kovaničová

Základní škola Sídliště ve Vlašimi: třída 1.B s učitelkou Monikou Hlaváčkovou a asistentkou pedagoga Janou Maťhovou. Foto: DENÍK/Eva Kovaničová

Základní škola Sídliště ve Vlašimi: třída 1.C s učitelkou Renatou Slabou.Zdroj: DENÍK/Eva Kovaničová

Základní škola Sídliště ve Vlašimi: třída 1.C s učitelkou Renatou Slabou. Foto: DENÍK/Eva Kovaničová

Příště si představíme děti ze ZŠ Vorlina ve Vlašimi. V tištěném vydání Benešovského deníku ve středu 23. října 2019.

Vybrali jsme pro vás