Že právě ona se stane vítězkou červencového kola nejoblíbenější ankety Benešovského deníku, jste rozhodli vy, čtenáři svými hlasy. Na webu se u jejího jména zastavil počet kliknutí, ve středu 31. srpna v pravé poledne na čísle 6378. Dalších 164 hlasů dostala malá Terezka prostřednictvím hlasovacích kuponů. Druhé místo obsadila Zuzana Podroužková z Benešova, která po celou dobu hlasování útočila na příčku nejvyšší a chvílemi ji i obsazovala. Jí její fandové poslali po internetu 6313 hlasů a lístků, se jménem Zuzanka, dorazilo do redakce Deníku rovných 58. Třetí a bronzové místo si s 643 webovými hlasy a 8 novinovými kupony vystřiženými z pondělního, středečního a pátečního vydání Benešovského deníku vybojovala i do třetice holčička, a to Eliška Suková z Benešova.

Nic ale nekončí. Do konce tohoto roku zbývá ještě pět kol. To srpnové je už v plném proudu a desítka nových prcků čeká na vaše hlasy. Stačí si tedy sednout k počítači a na webových stránkách Deníku dávat po celý měsíc září hlasy svému favoritovi. Nebo z pondělních, středečních či pátečních novin vystřihovat hlasovací kupony, na ně psát jméno vašeho oblíbeného prcka a nejpozději do pátku 30. září do 12 hodin lísky doručit do naší redakce.
To je velice důležité. Nejednou v minulosti se totiž stalo, že někteří fandové přinesli do redakce Benešovského deníku hlasovací kupony pozdě. Jedna paní jen pár minut po pravém poledni, jindy se kupony objevily dokonce následující den v poštovní schránce Deníku. Tyto hlasy už tedy nemohly být bohužel započítané do celkového součtu.

A jak se pořadí miminek určuje?

Jak známo, hlasování se skládá ze dvou částí. Prostřednictvím webu a pomocí hlasovacích kuponů. Po ukončení hlasování se obě umístění, jak na webu tak kupony obodují. První místo jeden bod, druhé místo dva body, třetí místo tři body, … Body z obou částí se nakonec sečtou. Miminko, které má nejnižší součet bodů z obou částí hlasování vyhrává. Pokud mají miminka shodný počet hlasů, vyhrává to, které se umístí lépe v kuponové části soutěže. Může se tedy stát, že mimčo, které je v internetovém hlasování třeba až na třetím místě, díky velkému množství kuponů nakonec zvítězí. A naopak. Prcek, který má nejvíce webových hlasů si své prvenství, kvůli nízkému či nulovému počtu kuponů neudrží. V žádném případě to ale neznamená, že by kuponové hlasy měly větší váhu. Pouze se kvůli jejich, dá-li se to tak nazvat, obtížnějšímu získávání a následnému doručování do redakce, upřednostňují.

Pořadí web (hlasy)

1. Tereza Velebilová ⋌6378
2. Zuzana Podroužková ⋌6313
3. Eliška Suková ⋌643
4. Oliver Kirschbaum ⋌572
5. Vojtěch Jedlička ⋌451
6. Karolína Švejdová ⋌348
7. Gabriela Češková ⋌240
8. Matyáš Šimánek ⋌175
9. Ema Zmeškalová ⋌89
10. Matyáš Novák ⋌64

Pořadí kupony (kupony)

1. Tereza Velebilová ⋌164
2. Zuzana Podroužková ⋌58
3. Vojtěch Jedlička ⋌16
4. Eliška Suková ⋌8
5. Oliver Kirschbaum ⋌0
5. Karolína Švejdová ⋌0
5. Gabriela Češková ⋌0
5. Matyáš Šimánek ⋌0
5. Ema Zmeškalová ⋌0
5. Matyáš Novák ⋌0

Pořadí konečné (body)

1. Tereza Velebilová ⋌2
2. Zuzana Podroužková ⋌4
3. Eliška Suková ⋌7
4. Vojtěch Jedlička ⋌8
5. Oliver Kirschbaum ⋌9
6. Karolína Švejdová ⋌11
7. Gabriela Češková ⋌12
8. Matyáš Šimánek ⋌13
9. Ema Zmeškalová ⋌14
10. Matyáš Novák ⋌15