V lednu to byl Josef Drda, a v červenci Adam Breburda. Ten získal nejvíce hlasů nejen prostřednictvím webu, ale i co se týká zaslaných kuponů.

Na internetu jste vy, čtenáři, klikli celkem 12300 krát, z čehož 4159 vašich hlasů patřilo právě Adámkovi, a do redakce jste zaslali nebo odnesli 226 hlasovacích kuponů. Celých sto pětatřicet pak neslo jméno červencového vítěze ankety Nejsympatičtější miminko měsíce.

Sedmé kolo pravidelné ankety Benešovského deníku, v které se o vaši přízeň ucházelo, jako vždy deset miminek bylo zajímavé až do samého konce. Na webu se totiž až do samého konce hlasování doslova přetlačovali o prvenství Adam Breburda z Čerčan a Vojtěch Hnilica z Mstětic.

Nakonec ale Adam Vojtovi na webu přeci jen mírně utekl a svůj náskok si už nedal za žádnou cenu vzít. Stejně tak Adámek začal navyšovat i počet hlasovacích kuponů doručených do redakce Benešovského deníku a tím se rýsovala naděje na získání pomyslného vavřínového věnce. A to se v sobotu 31. července úderem dvanácté hodiny polední potvrdilo. Adam Breburda skutečně zvítězil.

Hlasování pro vás však zdaleka neskončilo. Se závěrem červencového kola totiž začalo to srpnové. Už celých deset dní můžete posílat své hlasy další desítce miminek, tentokrát narozených v srpnu tohoto roku.

Proto neváhejte a hlasujte. Stačí usednout k počítači a každou hodinu z jedné IP adresy hlasovat prostřednictvím www.benesovsky.denik.cz pro svého favorita. Nebo vždy v pondělí, ve středu a v pátek vystřihnout z tištěného vydání novin zveřejněný kupon, na něj napsat jméno miminka, které je vám sympatické či vašemu srdci blízké a ty pak nejpozději do pondělí 30. září do 12 hodiny doručit do redakce Benešovského deníku.

Brzy vám také přineseme fotografie vítězného miminka Adama a jeho rodičů, společně s rozhovorem a zatím ještě krátkým životním příběhem tohoto malého šampiona.

Pořadí konečné
1. Adam Breburda ⋌2 body
2. Vojtěch Hnilica ⋌4 body
3. Martin Vilímek ⋌8 bodů
4. Adéla Jelínková ⋌9 bodů
5. Nikol Matulová ⋌10 bodů
6. Miroslav Bubeník ⋌12 bodů
7. Kryštof Kočí ⋌12 bodů
8. Daniel Král ⋌13 bodů
9. Dominik Horálek ⋌14 bodů
10. Veronika Lejčková ⋌16 bodů

Pořadí web
1. Adam Breburda ⋌4159 hlasů
2. Vojtěch Hnilica ⋌3929 hlasů
3. Adéla Jelínková ⋌1290 hlasů
4. Nikol Matulová ⋌1024 hlasů
5. Martin Vilímek ⋌878 hlasů
6. Kryštof Kočí ⋌329 hlasů
7. Miroslav Bubeník ⋌301 hlasů
8. Dominik Horálek ⋌205 hlasů
9. Daniel Král ⋌131 hlasů
10. Veronika Lejčková ⋌54 hlasů

Pořadí kupony
1. Adam Breburda ⋌135 kuponů
2. Vojtěch Hnilica ⋌53 kuponů
3. Martin Vilímek ⋌23 kuponů
4. Daniel Král ⋌12 kuponů
5. Miroslav Bubeník ⋌3 kupony
6. Adéla Jelínková ⋌0 kuponů
6. Nikol Matulová ⋌0 kuponů
6. Kryštof Kočí ⋌0 kuponů
6. Dominik Horálek ⋌0 kuponů
6. Veronika Lejčková ⋌0 kuponů

Měsíční vítězové
Leden ⋌Josef Drda
Únor ⋌Kristýna Forejtová
Březen ⋌Aneta Hozmanová
Duben ⋌Magdalena Prudká
Květen ⋌Tereza Votrubová
Červen ⋌Natálie Vondráčková
Červenec ⋌Adam Breburda