Přesto to zatím vypadá na Ondřeje Mrakeše z Tomkovky u Netvořic. S 1393 hlasy si drží první pozici a svým soupeřům nasadil hodně vysokou laťku.

Na druhém místě je opět chlapec. Jmenuje se Roman Kubásek, je z Týnce nad Sázavou a k včerejšímu dni měl celkem 827 hlasů.

Třetí a tedy bronzová příčka patří Natálii Novotné z Votic. Té její fandové naklikali za jedenáct dní soutěže 108 hlasů.

Hlasovací kupony, které tolik zamíchaly pořadím březnového kola, zatím nedostalo ani jedno nominované mimnko.

Jako každý měsíc i tento, můžete jen a jen vy, čtenáři Benešovského deníku rozhodnout o tom, kdo se stane dalším postupujícím do finále ankety o Nejsympatičtější miminko roku 2011.

Stačí, když budete pravidelně vždy v pondělí, středu a pátek vystřihávat hlasovací kupony, které nejpozději do 31. května do pravého poledne doručíte do redakce Benešovského deníku.

Druhou možností je hlasování prostřednictvím internetu. Každé kliknutí znamená větší naději, že právě váš favorit zvítězí.

K tomu, aby byla anketa o Nejsympatičtější miminko měsíce dubna skutečně napínavá a plná překvapení, můžete přispět třeba hned. Nebo v pátek, kdy vyjde další hlasovací lístek, na který stačí napsat jméno svého favorita.