Dva měsíce starý Radek Hrubíš zvítězil v říjnovém kole soutěže Nejsympatičtější miminko.

Během říjnového hlasování nebylo na první pohled jasné, které ze zúčastněných miminek tentokrát zvítězí. Počet kupónů z tisku i hlasů na internetu se každým dnem měnil, nakonec rozhodly poslední dny soutěže. Radek Hrubíš vyhrál se dvěma body, v těsném závěsu mu byl malý Miroslav Malecha se čtyřmi body.

V desátém klání soutěže rozhodlo z větší míry internetové hlasování. Radek Hrubíš zvítězil se 5532 kliknutími na webových stránkách, hlasovacích lístků do redakce Benešovského deníku přišlo 142, což je rekordní počet v této soutěži. Miroslavu Malechovi přišlo do redakce 12 hlasovacích lístků, na internetu obdržel 998 hlasů.

Na třetím místě v říjnové soutěži se umístila Ema Hejzlarová, i přesto, že do redakce Deníku jí nepřišel ani jeden hlasovací lístek. Na internetu ale obdržela 943 hlasů, nakonec tedy skončila se sedmi body v těsném závěsu za malými hochy.

Jelikož Jolaně Poledňákové přišly do redakce čtyři hlasovací lístky a ty jsou samozřejmě upřednostňované před hlasy na internetu, umístila se malá Jolana na pátém místě v celkovém pořadí, i přesto, že má stejný počet bodů jako malý Jan Čičatko. Toho ale bohužel nikdo nepodpořil hlasovacími kupóny, proto je Jolana na příčce nad ním. Další umístěná miminka jsou k vidění v tabulce níže.

Bohužel pokračování soutěže v dalších měsících se již konat nebude. Děkujeme proto všem, kteří se do této doby zúčastnili.