Do konce volby zbývá ještě celých dvacet dní. V těch můžete vy, čtenáři Benešovského deníku rozhodnout, kdo nakonec stane na stupni nejvyšším.

Jak už se ukázalo u Tomáše Bendy z Tožice a Kateřiny Laštovkové z Teplýšovic, únoroví soutěžící, vítěz není jasný do posledního dne ankety. Při hlasování totiž nestačí jen klikat na internetu, ale je potřeba posílat i hlasovací kupony. Právě ty dostaly malou Kačenku na první místo, přestože měla na internetu „pouhých“ 318 hlasů, zatímco u Tomáškova jména počítač zaznamenal 2569 kliknutí.

Na internetu se tento měsíc fandové všech deseti nominovaných miminek skutečně činí. Dá se říct, že nejen síly prvních třech prcků, ale celé desítky jsou vyrovnané. To se ovšem nedá říct o hlasovacích kuponech. Do dnešního dne nedoručil do redakce Deníku nikdo ani jeden. Přitom právě jejich moc je velká.

K tomu, aby byla anketa plná zvratů můžete přispět hned dnes, když z novin, které právě čtete vystřihnete, na straně osm hlasovací kupon a se jménem svého favorita ho zašlete či osobně donesete do 30. dubna dvanácti hodin do redakce Benešovského deníku.

Vystřihovat a hlasovat můžete i ve středu a v pátek. Právě v tyto tři dny vychází pravidelně ony zmiňované a tolik všemohoucí kupony.
V ten okamžik může získat pomyslný vavřínový věnec třeba Adéla, Mikuláš, Milan, Zuzana nebo Mija, Aneta, Šimon, Martina, Amélie či Kristýna. Nikdo jiný, než vy, o malém vítězi rozhodnout nemůže.