Benešov /FOTOGALERIE/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát narozených ve 3. týdnu roku 2018.
Manželům Lucii a Miroslavu Kuželovým se 13. ledna narodila dcerka Alena. Při narození v 16.33 malá Alenka vážila 3 580 gramů a měřila 51 centimetrů. Rodina bude společně žít ve Vracovicích.
|
Foto: Deník/ Lucie Sedláková
Každý týden náš fotograf navštěvuje porodnici a fotografuje nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email: redakce.benesovsky@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách Deníku nebo na tomto webu. Tady najdete i všechna miminka, která již v deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.