V čele desetičlenného pelotonu roztomilých prcků se stále na prvních třech pozicích drží Lukášek Lípa z Vlašimi (622 hlasy), Pavlík Franěk z Krusičan (500 hlasů) a Nikolka Vrbovcová z Vysokého Újezdu (490 hlasů).

Ovšem nutno podotknout, že tento měsíc je boj o první místo opravdu napínavý a jak dopadne, nelze v žádném případě říct.
Ještě před pár dny byla na příčce nejvyšší například malá Nikolka. Tu ale zanedlouho posunul Lukášek na druhé místo a další den Pavlík Franěk dokonce na místo třetí.

Je to nelítostný boj, kdy jde stranou veškeré džentlmenství, které by jedné dívce mezi dvěma chlapci dávalo šanci na vítězství.
Hlasování stále pokračuje a kdo se tedy stane vítězem červencového kola můžete vy, čtenáři Benešovského deníku, rozhodovat ještě dlouhých osmnáct dní.

Stačí jen zaslat svůj hlas prostřednictvím internetu nebo pomocí hlasovacích kupónů, které pravidelně vycházejí v pondělním, středečním a pátečním vydání Benešovského deníku. A jak už měli hlasující možnost se několikrát přesvědčit, právě kupóny hrají v konečných výsledcích důležitou roli. Dalo by se říct, že dokonce tu nejdůležitější.

K dnešnímu dni donesli či prostřednictvím pošty doručili fanoušci desítky nominovaných miminek zatím pouhé dva hlasovací lístky.