Přestože na začátku hlasování to tak nevypadalo, Lukášek nakonec zvítězil, jak v hlasech, které mu zaslali jeho fandové prostřednictvím webu, tak v kuponech vystřižených z novin.

Na internetu jste vy, čtenáři, klikli celkem 18186 krát, z čehož 7128 vašich hlasů patřilo Lukášovi, a do redakce jste zaslali nebo odnesli 108 hlasovacích kuponů. Celých sedmdesát pak neslo jméno říjnového vítěze ankety Nejsympatičtější miminko měsíce.

Desáté kolo pravidelné ankety Benešovského deníku, v které se o vaši přízeň ucházelo, jako vždy deset miminek bylo zajímavé až do samého konce. Na webu si dlouhou dobu totiž držel prvenství Tomáš Chmelík z Benešova, kterému statečně sekundoval votický Michal Voříšek.

Nakonec ale nenápadně vstoupil do hry Lukáš Liška, který zvrátil celý stav soutěže. Konto jeho hlasů se začalo navyšovat a i průběžný počet kuponů doručených do redakce Benešovského deníku naznačoval, že má velkou šanci získat pomyslný vavřínový věnec. A to se v pátek 30. listopadu úderem dvanácté hodiny polední potvrdilo.

Hlasování pro vás však posledním listopadovým dnem zdaleka neskončilo. Se závěrem říjnového kola totiž začalo to listopadové. Už v sobotu 1. prosince jsme vám na našem webu, a v pondělí pak i na stránkách novin představili dalších deset miminek. Tentokrát narozených v listopadu.

Proto neváhejte a hlasujte. Stačí usednout k počítači a každou hodinu z jedné IP adresy hlasovat prostřednictvím www.benesovsky.denik.cz pro svého favorita. Nebo vždy v pondělí, ve středu a v pátek vystřihnout z tištěného vydání novin zveřejněný kupon, na něj napsat jméno miminka, které je vám sympatické či vašemu srdci blízké a ty pak nejpozději do pondělí 31. prosince do 12 hodiny doručit do redakce Benešovského deníku.

Brzy vám také přineseme fotografie vítězného miminka Lukáška a jeho rodičů, společně s rozhovorem a zatím ještě krátkým životním příběhem malého šampiona.

Pořadí konečné

1. Lukáš Liška ⋌2 body
2. Michal Voříšek ⋌5 bodů
3. Tomáš Chmelík ⋌7 bodů
4. Jakub Horčička ⋌9 bodů
5. Šimon Novák ⋌10 bodů
6. Bartoloměj šafránek ⋌10 bodů
7. Petr Nový ⋌11 bodů
8. Karolína Dudi ⋌12 bodů
9. Sára Šulcová ⋌13 bodů
9. Matyáš Vančura ⋌13 bodů

Pořadí web

1. Lukáš Liška ⋌7128 hlasů
2. Tomáš Chmelík ⋌5274 hlasů
3. Michal Voříšek ⋌4862 hlasů
4. Jakub Horčička ⋌582 hlasů
5. Bartoloměj Šafránek ⋌115 hlasů
6. Šimon Novák ⋌77 hlasů
7. Karolína Dudi ⋌46 hlasů
8. Petr Nový ⋌34 hlasů
8. Sára Šulcová ⋌34 hlasů
9. Matyáš Vančura ⋌34 hlasů

Pořadí kupony

1. Lukáš Liška ⋌70 kuponů
2. Michal Voříšek ⋌26 kuponů
3. Petr Nový ⋌11 kuponů
4. Šimon Novák ⋌1 kupon
5. Tomáš Chmelík ⋌0 kuponů
5. Jakub Horčička ⋌0 kuponů
5. Bartoloměj Šafránek ⋌0 kuponů
5. Karolína Dudi ⋌0 kuponů
5.Sára Šulcová ⋌0 kuponů
5. Matyáš Vančura ⋌0 kuponů