Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kdo bude dvanáctým postupujícím?

Benešovsko – Velké finále hlasování o Miminko roku 2013 se blíží doslova mílovými kroky. Ještě pouhý jeden týden a bude znám i poslední, tedy prosincový vítěz ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce. Poté nebude stát už nic v cestě k odstartování hlasování o absolutní vítězku nebo absolutního vítěze loňského roku.

23.1.2014
SDÍLEJ:

Kdo se stane miminkem prosince a zároveň dvanáctým finalistou hlasování o Miminko roku?Foto: archiv Benešovského deníku

Celý únor tak budou moct lidé hlasovat nejen o miminko měsíce ledna, ale také o již zmiňovaného prcka roku. Snad jedinou změnou bude to, že zatímco hlasovací kupony pro miminko ledna budou vycházet klasicky v pondělí ve středu a v pátek, pro roční je čtenáři naleznou v úterním, čtvrtečním a sobotním vydání Benešovského deníku.

V současné době si nejlépe vede Jonáš Kamarýt z Trhového Štěpánova. Nejenže mu jeho fanoušci k dnešnímu dni naklikali na webu nejvíce hlasů, ale zatím jako jediný má i hlas zaslaný prostřednictvím novinových výstřižků. V závěsu se pak drží Václav Král z Vlašimi a Monika a Jana Matouškovy také z Vlašimi.
Další soutěžící ztrácí na první pozici sice více hlasů, nicméně i oni se mohou nakonec stát vítězi. Jak tomu bylo již v několika předešlých kolech, kdy o majiteli pomyslného vavřínového věnce rozhodly kupony vystřižené z novin.

Pokud hlasují fandové jednotlivých dětí prostřednictvím webu, je třeba mít na paměti, že z jedné IP adresy je možné poslat hlas jen jednou za 60 minut. Co se týká hlasovacích kuponů, musí se jednat pouze o originály, a vyplněné je nutné do redakce doručit nejpozději do 31. ledna do 12 hodin.

Konečný výsledek pak bude tvořen součtem pořadí získaných prostřednictvím internetové ankety a doručených kuponů. První místo jeden bod, druhé místo dva body, třetí místo tři body, … Miminko, které má nejnižší součet bodů z obou částí hlasování vyhrává. V případě, že mají miminka shodný počet hlasů, vyhrává to, které se umístí lépe v kuponové části soutěže.

Proto vystřihujte kupony, pište na ně jména svých favoritů a do uvedeného termínu je dopravte do redakce Benešovského deníku. I jediný váš hlas může zvrátit celé pořadí.

Měsíční vítězové
Leden ⋌Josef Drda z Pyšel
Únor ⋌Kristýna Forejtová z Vlašimi
Březen ⋌Aneta Hozmanová z Vlašimi
Duben ⋌Magdalena Prudká z Benešova
Květen ⋌Teraza Votrubová z Louňovice pod Blaníkem
Červen ⋌Natálie Vondráčková z Vlašimi
Červenec ⋌Adam Breburda z Čerčan
Srpen ⋌Ema Miffková z Vlašimi
Září ⋌Václav Lonský z Zdislavic
Říjen ⋌Viktorie Vokounová z Lukavce
Listopad ⋌Denisa Kahounová z Býkovic u Louňovic pod Blaníkem
Prosinec ⋌???

Autor: Martina Křečková

23.1.2014
SDÍLEJ:
Žďárský tenorista Jakub Pustina.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Dopravu kolem Benešova blokuje nehoda

Benešov - Srážka dvou osobních aut poblíž benzinového čerpadla na silnici E55 u benešovské křižovatky na Červených Vršcích, komplikuje dnes, ve středu 18. října ranní dopravní špičku. Auta stojí podél Benešova ve směru od Tábora na Prahu.

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Benešov – Bourání pěti montovaných objektův areálu Táborských kasáren, které celých 10 let, co místo opustili vojáci, okupovali bezdomovci, začalo v pondělí. Kromě demolice má neoprávněnému pobytu bezdomovců v areálu zabránit i městem najatá ostraha.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení