Kdo se stane jejím vítězem? O tom můžete rozhodnout svými hlasy právě vy, čtenáři Benešovského deníku.

Třináct dní před ukončením hlasování to vypadá na vítězství Radima Slavíka z Bystřice, který má téměř o patnáct set hlasů víc, než stříbrná Amálie Mačoková z Vlašimi. Na třetím místě je prozatím Tereza Skopcová z Týnce nad Sázavou.

Ovšem pozor, tato pořadí nemusí být v žádném případě konečné. Hlasovat pro svého dětského favorita můžete buď prostřednictvím internetu nebo pomocí hlasovacích kupónů, které pravidelně vychází v Benešovském deníku a celý vývoj zvrátit.

Zanedlouho se tedy uzavře dvanáctka finalistů a začne bitva o absolutního vítěze, Nejsympatičtější miminko roku 2010. A vypadá to, že půjde o vyrovnaný boj.

Co se týká pohlaví, i tady budou síly naprosto vyrovnané. Pokud se totiž stane posledním soutěžícím chlapec, bude to souboj šesti holek proti šestici kluků.

Všichni soutěžící nastoupí v úterý 1. února na pomyslnou startovní čáru s nulou a vůbec nebude záležet na tom, kolika hlasy zvítězili v jednotlivých kolech. Bude záviset jen a jen na bodech, které prckové nasbírají v únorovém hlasování.

Pořadí k 19. lednu
1. Radim Slavík ⋌2187
2. Amálie Mačoková ⋌699
3. Tereza Skopcová ⋌224
4. Śimon Josef Pěkný ⋌167
5. Vojtěch Vlach⋌ 131
6. Marie Brejšková ⋌65
7. Klára Kuldová ⋌50
8. Nikol Deverová ⋌39
9. Jakub Nedvěd ⋌25
10. Adéla Prášková ⋌25