Držet palce a podporovat dvanáctku bojovníků, vítězů jednotlivých měsíčních kol je možné dvěma způsoby. Buď prostřednictvím webu, kde na www.benesovsky.denik.cz lze ovšem z jedné IP adresy poslat pouze jeden hlas za šedesát minut, nebo vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu vystřihnout z tištěného vydání zveřejněný kupon, který je pak se jménem vašeho favorita nutné doručit do redakce Benešovského deníku nejpozději do čtvrtka 28. února do 12 hodin.

Stejně jako v předchozích letech, i tentokrát čekají na první tři miminka drobné věcné dary.

V červencovém kole ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce zvítězila Kristýnka Škvajnová z Mrače. Vzhledem k tomu, že se ale její rodiče rozhodli nepokračovat v bojích o titul Miminko roku 2012, postoupil na její místo v pořadí druhý, Vojtěch Rataj z Racku.

Zatímco v loňském roce se dvanáctka finalistů skládala z osmi klučíků a jen čtyř holčiček, letos je pole závodníků, co se týká pohlaví vzácně vyrovnané.

Malé slečny zastupují Anetka, Terezka, Magdalénka, Adélka, Karolínka a Gábinka. Budoucí džentlmeny pak Marek, Toník, Ríša, Lukášek, Davídek a Vojtík.

Hlasování, ať už o miminko měsíce či roku je mezi čtenáři Deníku velmi oblíbené. Proto vy, kteří chcete podpořit svého favorita nebo prcka, který je vám prostě jen sympatický neváhejte, usedněte ke svému počítači a hlasujte. Zítra pak vyrazte k nejbližší trafice, kupte v ní všechny Benešovské deníky, v nichž naleznete hlasovací kupony a těmi zvyšte svému vyvolenému miminku šance na vítězství.