Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tetičky či strýčkové. Do konce hlasování o vítěze březnového kola zbývá doslova už jen pár hodin.
Proto neváhejte a hlasovací kupony pro svého favorita doneste do zítřejší dvanácté hodiny do redakce Benešovského deníku nebo redakční poštovní schránky.

Stejně tak můžete stihnout ještě párkrát zaklikat myší, a tím podpořit svého nejoblíbenějšího prcka prostřednictví internetu.
Přestože se konec hlasování kvapen blíží, stále není nic rozhodnuto. I jeden hlas může zvrátit celé pořadí.

Podle dosavadního počtu hlasů na internetu jsou největšími favority Adélka Mikulandová z Přestavlk u Čerčan, Milánek Dvořák z Netvořic a Zuzanka Tyrnerová z Dobříčkova.

To u zaslaných kuponů je pořadí jiné. První příčku obsazuje Zuzka Tyrnerová, druhé místo patří prozatím Adélce Mikulandové a třetím je Mikuláš Zavadil z Vrchotových Janovic.

Dá se říct, že tento měsíc se fandové všech deseti miminek, co se týká hlasovacích kuponů doopravdy činí. Počet, který jste vy, čtenáři Deníku zaslali nebo osobně doručili do redakce je rekordní.

Kdo tedy nakonec přijde do redakce Benešovského deníku a ústy své mamky nebo taťky poskytne svůj první rozhovor v životě je zatím tajemstvím. Pomyslný prst, který ukáže na konečného vítěze je jen a jen ve vašich rukou.

Proto vezměte nůžky a z novin, které právě čtete vystřihněte na straně osm kupon, napište na něj jméno svého oblíbence a doručte do sobotního poledne k nám.