Vážení čtenáři, od 1. února můžete pravidelně každý den hlasovat pro finalisty jednotlivých měsíčních kol ankety Nejsympatičtější miminko měsíce narozená během loňského roku v benešovské porodnici a to prostřednictvím internetových stránek Benešovského deníku www.benesovsky.denik.cz nebo hlasovacích kuponů, uveřejněných na stránkách novin.


Tímto způsobem můžete vybrat absolutního vítěze, miminko roku 2011. Od středy 1. února (8 hodin) do středy 29. února (do 12 hodin) mají čtenáři možnost hlasovat na internetových stránkách Benešovského deníku o Nejsympatičtější miminko roku 2011. Z jedné IP adresy je možné poslat hlas jen jednou za 60 minut. Vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu bude zároveň v tištěném vydání zveřejněn kupon, jehož prostřednictvím bude možné rovněž hlasovat.

Vyplněné kupony je nutné do redakce doručit nejpozději do 29. února do 12 hodin. Konečný výsledek pak bude tvořen součtem pořadí vzniklých při sčítání hlasů získaných prostřednictvím internetové ankety a doručených kuponů tak, jako je obvyklé při soutěži o Miminko měsíce. Kromě uděleného titulu První tři miminka obdrží od sponzora, kterým se pro loňský rok stala Kooperativa, pojišťovna, a.s.