Anketa o Nejsympatičtější miminko měsíce ledna a hlasování o Miminko roku 2011. To jsou dvě soutěže, do kterých se mohou čtenáři Benešovského deníku po celý únor zapojovat.

A stačí k tomu opravdu málo. Usednout ke svému počítači a na www.benesovsky.denik.cz dávat svému favoritovi, ať už miminku měsíce či roku, svůj hlas. Nebo vzít noviny a z pondělního, středečního a pátečního vydání vystřihávat kupony pro nejsympatičtějšího prcka ledna, a v úterý, čtvrtek a sobotu pro mimčo roku.

I jeden hlas může být ten rozhodující

Třeba jen jediný hlas může rozhodnout o tom, že právě ten váš favorit nakonec usedne na pomyslný trůn vítěze.

A jak si malí soutěžící po první třetině hlasování vedou?

Nejvyšší příčku v anketě Nejsympatičtější miminko ledna zatím obléhá Tomáš Chlumský z Čerčan. Na webu mu jeho fandové do této chvíle naklikali téměř osm set hlasů. Na druhém místě je Aneta Srbová z Tichonic. Ta za malým Tomáškem zaostává přibližně o sto hlasů. Třetici favoritů uzavírá Denis Röth z Krhanic. I on ztrácí stovku hlasů. Tentokrát ale na malou Anetku.

Hlasuje se o mimčo měsíce, ale i roku

Druhou anketou, v které mohou čtenáři Benešovského deníku hlasovat pro dětského soutěžícího, je hlasování o Miminko roku 2011. Tam je pořadí na prvních třech místech prozatím následující.

Zlatou medaili by se svými, více než devatenácti sty hlasy získal Adam Kadeřábek z Olbramovic. Doslova na paty mu šlape Matěj Sadílek z Mrače, který za Adámkem pokulhává jen o pár desítek hlasů. Třetí, kdo drží s předešlými dvěma chlapci krok, je Richard Křivánek z Benešova. A to i přes fakt, že od první příčky ho dělí téměř tři sta hlasů.

Do konce hlasování zbývá ještě 19 dní

Do konce hlasování obou anket zbývá ještě devatenáct dní. Jestli vyhraje titul miminko měsíce Anděla, Aneta, Denis, Eliška, Lukáš, Ondřej, Tomáš, Patrik, Marek nebo Meda a titul miminko roku Adam, Aneta, David, Eliška, Kateřina, Lucie, Matěj, Milan, Pavel B., Pavel F., Richard nebo Roman ukáže až pravé poledne 29. února.

A rozhodnete o tom svými hlasy právě vy, čtenáři Benešovského deníku.

Sedněte k počítači či notebooku a hlasujte

Proto si sedněte ke svému počítači či notebooku a pošlete hlas některému z nominovaných miminek. Stejně tak můžete vzít dnešní noviny, z nich vystřihnout hlasovací kupon pro miminko ledna, na něj napsat jméno svého favorita a poslat poštou, nebo osobně doručit do redakce Benešovského deníku.