Kdo se ale po Anetce Srbové z Tichonic, lednové vítězce, a únorové jedničce Terezce Šobíškové z Benešova stane dalším finalistou, si budeme muset ještě rovných dvacet dní počkat. Nelze ani říct, zda vyhraje opět holčička či na stupně vítězů vystoupí tentokrát kluk.

Bude to Lukáš Kohoutek z Vrchotových Janovic, Tereza Žáčková z Týnce nad Sázavou, Thea Štěpánková z Benešova, Ondřej Pazdera z Václavic nebo Samuel Dobiáš z Votic, Adam Vršecký z Benešova, Magdaléna Heřmánková z Votic, Anna Hovorková ze Zaječic, Vít Vampol z Vracovic či snad Laura Spáčilová z Pozova u Postupic?

Podle dosavadního počtu hlasů na internetu jsou na prvních třech místech největšími favority Thea, která má 167 hlasů, na druhém místě je Ondra se 138 hlasy a trojici uzavírá Magdalénka, jenž má na svém kontě prozatím 85 hlasů. Kupon nedorazil do redakce Deníku zatím ani jeden.

Je dobré mít na paměti, že při hlasování nestačí jen klikat na internetu, ale je potřeba posílat i hlasovací kupony. A ty najdete vy, čtenáři Benešovského deníku vždy v pondělí, středu a pátek na stránkách novin, společně s fotografiemi nominované desítky prcků.

Potom už jenom stačí lístek vystřihnout, na něj napsat jméno svého favorita a buď poštou, nebo osobně doručit, nejpozději do pondělního pravého poledne 30. dubna, do redakce Deníku.