Každý týden náš fotograf navštěvuje porodnici a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email: redakce.benesovsky@denik.cz a svoje miminko najdete na stránkách Benešovského deníku a Benešovského týdne.

Nový přístroj slouží pacientům i z řad sportovců.
Nový přístroj rozšiřuje možnosti rehabilitace v benešovské nemocnici

Pro čtenáře internetové verze Benešovského deníku jsme připravili hlasování o nejsympatičtějšího novorozence týdne. Hlasovat můžete do soboty 1. prosince 2018 do 12 hodin. Opakovaně hlasovat z jedné IP adresy je možné vždy nejdříve po šedesáti minutách!

Adam se narodil Martě a Tomáši Voseckým 12. listopadu 2018 v 11.55 hodin. Po porodu vážil 2660 gramů a měřil 48 centimetrů. Doma v Otradovicích na něj čekají sourozenci Adélka, Tomík a Dominik.
FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili
Karolína Alexanderová se narodila v sobotu 3. listopadu 2018 ve 20.01 hodin jako první dítě Markéty Špalové a Jana Alexandra. Při narození vážila 3440 gramů a měřila 51 centimetrů. Rodina pochází z Křemení.
FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili