VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

10.12.2015

Že budeme mít holčičku, věděla jen moje kamarádka, říká Lucie

Krusičany – Věčně se usmívající Lucie, neméně dobře naladěný Pavel, malý Pavlík s očima jako trnky a spokojeně podřimující Vaneska. Tak lze ve stručnosti charakterizovat rodinu výherního prcka říjnového kola ankety Nejsympatičtější miminko měsíce, malé Vanesy Fraňkové z Krusičan.

4.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 49. týdnu.

1.12.2015

Listopadová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v listopadu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.11.2015

První místo patří tento měsíc Vanesce Fraňkové z Krusičan

Benešovsko – Dalším miminkem, které se na konci letoška utká o titul Miminko roku 2015 je Vanesa Fraňková z Krusičan. Přestože na úplném začátku hlasování to tak nevypadalo, Vaneska nakonec zvítězila, jak v hlasech, které jí zaslali její fandové prostřednictvím webu, tak v kuponech vystřižených z novin.

27.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 48. týdnu.

20.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 47. týdnu.

19.11.2015

V benešovské nemocnici už měli letos tisící porod

Benešov – Jubilejní tisící porod mají za sebou lékaři a sestry z benešovské Nemocnice Rudolfa a Stefanie. Stalo se tak na státní svátek 17. listopadu, kdy ve 13 hodin a 40 minut přivedla na svět maminka Helena Šopejstalová svého druhého potomka, chlapečka Daniela Červenku. Malý Daniel váží 3 700 gramů, měří 51 centimetrů a má se čile k světu. Ve čtvrtek 19. listopadu předal ředitel nemocnice Petr Hostek Danielovi a jeho mamince květiny a drobné dárky a společně s primářem gynekologicko – porodnického oddělení Stanislavem Matouškem a primářem dětského oddělení Michaelem Richterem jim popřál do života hlavně pevné zdraví.

13.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 46. týdnu.

6.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 45. týdnu.

4.11.2015

Obě děti máme za odměnu, říká maminka malé Amálky

Sázava – Přestože je malé Amálce Kůrkové ze Sázavy, vítězce zářijového kola hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce teprve devět týdnů, její tatínek Richard už vymýšlí trasu, na kterou se coby náruživý turista se svou druhorozenou dcerkou vydá.

2.11.2015

Anketa plná miminek má další finalistku, Amálku Kůrkovou

Benešovsko – Stejně tak jako v březnu, dubnu, květnu, červenci a srpnu i tento měsíc usedne na pomyslný trůn pro vítěze ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce holčička. Malá Amálka Kůrková ze Sázavy, která měla nejen nejvíc hlasů zaslaných prostřednictvím webu, ale i co se týká kuponových výstřižků.

1.11.2015

Říjnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v říjnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 44. týdnu.

23.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 43. týdnu.

21.10.2015

Hlasování o miminko září se blíží ke konci

Benešovsko – Ještě deset dní zbývá do konce hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce září. Nabízí se tedy otázka, který z desítky nominovaných prcků stane na stupni nejvyšším.

16.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 42. týdnu.

9.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 41. týdnu.

8.10.2015

Anetka, která se narodila v autě, se stala Miminkem měsíce

Jablonná nad Vltavou - Tajemství, které miminko se stane Nejsympatičtějším miminkem srpna je odhaleno.

2.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 40. týdnu.

1.10.2015

Nejsympatičtějším miminkem srpna se stala malá Anetka

Benešovsko – Další holčičkou, která se probojovala do finále hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce, tentokrát srpna se stala Aneta Dragounová z Jablonné nad Vltavou.

1.10.2015

Zářijová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v září, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

25.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 39. týdnu.

18.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 38. týdnu.

16.9.2015

Jméno určil malé Štěpánce los

Olbramovice – Maminka Jitka, tatínek Pavel a od 12. července i malá Štěpánka. To je rodina Příhonských z Olbramovic, jejichž dcerka se pyšní titulem Nejsympatičtější miminko měsíce. Konkrétně července.

11.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 37. týdnu.

9.9.2015

Babetka se rozhodla zpestřit rodičům jejich svatební den

Vlkovec – Ne všechno se dá přesně naplánovat. Třeba to, kdy se narodí dítě.

7.9.2015

Rodit na předním sedadle auta, je údajně docela pohodlné

Jablonná nad Vltavou – Úkol zněl jasně. Nejprve nalézt v Benešově alespoň jednu nerozkopanou silnici, která by vedla do Jablonné nad Vltavou a poté v této obci, jejíž dominantou je stejnojmenný zámek najít dům, na kterém je vývěsní štít s nápisem „Vinotéka."

4.9.2015

Právě jsme se narodili

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

2.9.2015

Malá Štěpánka zvítězila v obou částech hlasování mimi ankety

Benešovsko – „Vítězem červencového kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce se stává Štěpánka Příhonská z Olbramovic!"

1.9.2015

Srpnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v srpnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT